Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 97 es suzuki swift,van h...

97 es suzuki swift,van h leálitom kb 30'200km közt,utána beinditom leál,többszöri inditásra indul cssk.de van h melegen is indul,milehet a hiba? Hol keresem?

Figyelt kérdés

#Suzuki swift ,néha melegen inditom le áll,
aug. 5. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

"van h leálitom kb 30'200km közt,"


ezt kifejtenéd?

aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyértem h elindulok vele megteszek 80'200km megállok utána mar inditom kb 15'20 perc mulval ,bendul de le is áll,utána csak teker az önindito,kis idö után indul ,egyre gyakraban csinálja ezt.
aug. 5. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, ok, akkor ' szt használod a tól-ig-ként.

Injektorprobléma lehet szerintem, de millió más is.

Nekem más márkánál, re´égebbi rendszernél volt egy olyan, hogy indításkor mindig belehuggyozott az injektorszelep, kvázi melegen is mintha szivatóval indult volna.

De ezt otthon nehéz lesz megtalálni. Nekem 1,5 évig márkaszrviz, injektorszerviz minden nézegette, és egy öregróka, akinek a kisujjában volt, találta meg az okot, utána a szomszéd szerelönél már megoldottuk kb. 2000 forintból.

aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp valami üzemanyagrendszerrel, esetleg motorelektronikával kapcsolatos probléma lesz.
aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!