Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek városi közlekedésb...

Szerintetek városi közlekedésben az Aprilia RS4 50 Vagy az Aprilia SX 50 E4 A jobb?

Figyelt kérdés

aug. 5. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő ahhoz van kitalálva, egyéni ízlés és az adott példány jellemzői lehetnek csak perdöntők.
aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
aug. 5. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
1es vagyok, jó, nyilván nagyon másak, ha a sportmotor jelleget szereted, fekve vezetni, akkor RS4, ha meg mondjuk jársz terepre, vagy szarok az utak amerre laksz, akkor nyilván a másikat vedd. Én az sx-et venném, nekem városban az jobb, de kinek mi jön be, próbáld ki őket.
aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első motornak mit tudsz ajánlani
aug. 5. 16:59
 5/6 A kérdező kommentje:
De köszönöm az eddigi segítséget
aug. 5. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem SX50-esem van, és szerintem városi forgalomban megvan az előnye,hogy magas, mert jobban átlátni a forgalmat. A teleszkópjainak viszont annyira nem érzem az előnyét, mivel a motor könnyű, így ahelyett, hogy elnyelné az úthibákat, részben inkább pattog rajtuk, miközben meg betérdel ha erősebben fékezek az elsővel.
aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!