Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az létezhet, hogy alapjáraton...

Az létezhet, hogy alapjáraton van olajnyomás, viszont terhelésen már egyáltalán nincs?

Figyelt kérdés
régebbi ladárol van szó
aug. 3. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát valamennyi olajnyomás gondolom azért van terhelésen is. Egyébként létezhet, az olajpumpa haldoklik.
aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézni az olajszivattyú hajtótengelyét, vagy a meghajtó fogaskerék belsejét,mert leszokta darálni a recézést. Jártunk mi is így anno a Zsigulinkkal. Lehet itt is még hajt valamennyire,de nagyobb fordulaton már megcsúszik
aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először a vissza jelzőt nézd meg.
aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csapágyak jók(királytegely is), a pumpa meghajtófogaskerék és pumpa is új és nincs elkopva, szimeringek cserélve lettek, tömítések is jók, sehol nem folyik az olaj. olyan is mondtak nekem, hogy ha olyan olaj van benne, akkor tudja azt csinálni, hogy miután bemelegedett, megváltozik az olaj sűrűsége (vagy már nem tudom milye) és nem tud nyomást csinálni, viszont ezt kétlem, mert ugyanolyan 10w40es olajat töltöttem bele, mint haverom kocsijába és neki tökéletes.
aug. 6. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!