Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átlagosan mennyit költötök az...

Átlagosan mennyit költötök az autótokra?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb szervíz mennyiből jön ki nálatok, illetve a nagyobb szervíznél miket javítottak?
aug. 3. 15:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A családi autónk 6 éve van meg és eddig olajcserék voltak, legszűrőt kicseréltem otthon, vettem rá 4 új abroncsot de semmi baja nem volt az autónak soha, még egy izzó sem égett ki. Egyszer szelvedőt is kellett cserélni de az sem az autó hibája. Összegszerűen nem tudom mennyit költöttem rá de nekem soha semmi komolyabb gond nem volt egyik autómmal sem. Több pénz megy el biztosításra, adóra mint a szervizre.
aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Nem saját autó, de múltkor egy BMW E39 M5-t újították fel. Szerintem nagyjából mindenki tisztában van azzal, hogy mit képvisel ez az autó mind műszaki tartalomban, mind anyagilag, mind eszmei szinten. Talán a valaha készült legjobb BMW, de a top5-ben biztosan ott van.


Elég sok minden lett csinálva rajta, sok millió forint értékben.


Önmagában körbe rá a betét + tárcsa szett is közel 2 millió ft volt, gyári alkatrésszel.

aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kínálat tetejéről vettem autót, ráköltöttem 300 ezret és megcsináltam magamnak az apróságokat. Azóta még volt mit csinálni apróságot, meg olajcsere évente, azt is magamnak szoktam. Jó minőségű olajjal 15 ezer ft az olajcsere. Elég jó állapotnak örvend jelenleg lekopogom.
aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3. milyen autót vettél?

Most akarom lecserélni az autóm 99-es ávjárat, kb alíg költöttem rá, de már nagyon elavult, se klíma,se szervó stb, és nem tudom, hogy egy "komolyabb" autónak milyen fentartási költségei vannak, most kb 7-8m forintig tudnék vásárolni autót.

aug. 3. 16:27
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
#4 Én Suzuki Ignist vettem, de ennél olcsóbban fenntartható autó nem nagyon van. Van benne nekem minden ami kell igazából. 7-8 millióért én új swiftet vennék, de elég sokan lehurrognak engem itt gyakorin biztos van oka.
aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ááá az nagyon kis autó :D
aug. 3. 16:43
 7/20 anonim ***** válasza:
#6 Azt olcsó fenntartani, ha nagy autó kell abba dízelmotort érdemes, de akkor turbó, dpf, adblue, érzékeny befecskendező, kettőstömegű lendkerék stb. Ezek tudnak drága meglepetéseket okozni. Persze ha újonnan veszed pár évig tuti jó lesz.
aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi számít nagyobb szerviznek?
aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hát szerintem, ha egyszerre több dolgot kell javítani,cserélni

Pl, turbó felújítás, vezérléscsere, porlasztok bemérése, az esetleges korrekciós hibásakat javítani,vagy cserélni stb.

aug. 3. 17:11
 10/20 anonim ***** válasza:
#9 Egy új autónál nem kell ilyeneket, szóval újat vegyél akkor.
aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!