Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bármi tipp? Mire figyeljek?

Bármi tipp? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Ma megyek a derbi senda drd X-treme 50 SM motoromért és tudtok adni bármi tippet mire figyeljek ha hozom vissza lábon? Még nem nagyon mentem ezelőtt váltós motorral egyszer mentem simsonnal de az elindulás mindig sikerült csak az hamar felváltottam mindig. Még BEJÁRATÓS a motor szóval meddig pörgessem ki max? Mennyire menjek gyorsan max?

júl. 30. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgysem fogod szétforgatni szerintem, mert ezek elég jól tudnak menni, és nem is ez a lényeg. Az ember fülre vezet, de kb fél gázig húzd, majd válts, viszont közben figyelni kell a motor minden rezdülését. Azért rövid ideig egy 50-60-ig azért húzasd meg, viszont ekkor ne legyen az az érzésed, hogy annyira rezeg, hogy szét akar esni. Ha igen, akkor a kuplung kosár kuka.

Eleve hidegen és melegen is könnyen kell, hogy induljon, a blokkból se halj csörést, és ami nekem vesszőparipám, hogy ha pasztázást látsz, akkor hagyd ott, mert igénytelen felújításra vall. Nézd meg a fékeket nem-e cserés tárcsa vagy a betét, teleszkópok ne folyjanak , lánc lánckerekek milyen állapotban vannak.

júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!