Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől nyikoroghat ennyire...

Mitől nyikoroghat ennyire fel-le csukáskor a csomagtartóm(video lent)?

Figyelt kérdés

Mitől nyikoroghat ennyire fel-le csukáskor a csomagtartóm? Múlt héten kezdtem rá felfigyelni. Szoktam autómosáskor megtisztogatni ott, de ma befújtam WD40-nel, és semmit sem változott a hangja, szinte csak a bal feléről hallom. Látom, hogy a takaró műanyag egy helyen meg is van repedve.


video rola:


https://www.youtube.com/shorts/9uf-ODJ58x8


júl. 29. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nesze neked prémium! :D


Maga a teleszkóp szára lesz. De azt csak szintetikussal tudod megfújni, a sima WD40 kinyírja a karmantyút.

júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy lemostad kijött a teleszkópból a zsír, kenést kell neki biztosítani. Zsírspray vagy valami hasonlót kell oda fújni.
júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

WD40 nem kenő anyag! Az egy többfunkciós oldószer aminek lehet hogy az állaga olajos meg ideig óráig ad némi kenést, de az csak a vizet szorítja ki első körben, jól oldja a röprozsdát meg mindenféle olajos, zsíros dolgokat, és a gumit is kinyírja idővel.

Vagy a teleszkóp szára nyikorog mert ki van száradva és tele van dzsuvával, arra én műszerolajat tennék első körben, vagy valami gél szerű anyaggal kenném meg és átmozgatnám. Meg azért a zsanérokat sem ártana befújni valami hasonlóval.

WD40 et erre a célra felejtsd el!

júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A WD 40 fegybertisztító amerikai készítmény. A fegyver tisztításáa kiváló, azon kívül szart sem ér.


Amúgy zsírspray a legkiválóbb ideiglenes kenőanyag. havonta kell fújni.

júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:

Nber...a wd40 oldószer.


Újrakented a takarítàs utàn? Vagy hogy kell ezt elképzrlni?

júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ez jo lessz szerintetek?


[link]


Sonax Multifunkcionális olaj MoS2

júl. 30. 14:20
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem egy nehezebb olaj kéne.
júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem, szilikonos kell, ami nem bántja a gumit.


[link]

júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

koszi.


Ma voltam bent szalonban ...lattam bekentek valamivel.....de garancia van meg...igy elfogadtak (rendeltek alkatreszt hozza)

júl. 30. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!