Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek azok a tényezők,...

Melyek azok a tényezők, amelyekre figyelni kell egy Suzuki Swift vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék venni egy Suzuki Swiftet, az 1993-tól 2004-ig gyártott modellt, tehát a régebbit. 1.3-as motorral és klímával venném mindenképpen. Tudom, hogy a rozsda nagyon nagy ellensége, emiatt jól nézessük át a küszöböket, nyúlványokat, bekötési pontokat, de van-e még valami olyan típushiba, amit vásárlásnál érdemes megnézni?

Tényleg 0 a biztonsága, mint amenyire mondják, annyira papírautó? A kinézett modell 2 légzsákos és ABS is van benne.



júl. 28. 11:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Első körben két dolgot néznék:

Rozsdás-e (szépen bemásznék alá is)

A kipufogó kormos-e

Alapvetően a rozsda rágja meg ezeket, de olyan öregek, hogy soknak kopott meg a gyűrű vagy hengerfal...

júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
júl. 28. 16:05
 14/18 Farkas999 ***** válasza:

Ha leírod, hogy mennyi a rendelkezésre álló keret, akkor biztosan tudnánk jobb alternatívákat javasolni. Nekem is volt ilyen korú Suzukim, de már egy fillért sem adnék érte. Ha normális állapotba szeretnéd hozni, nagyon sokat kellene költeni rá és akkor is csak ideiglenes, rövid távú megoldást jelentene. Fiatalon nagy álom egy autó, de inkább érdemes még egy kis pénzt gyűjteni, vagy hitelt kérni, mert sok szomorúságot okozhat egy elkapkodott vásárlás.

Tehát mennyi a kereted?

júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
400-500 ezer.
júl. 29. 10:31
 16/18 anonim ***** válasza:

Amiket a #8-ban felsoroltam azokbol vedd meg azt, amelyikbol a legjobb allapotut talalod es nem rohad.

Kikeresed hozzajuk a tipushibakat es ezzel a tudassal felvertezve el tudsz menni korbenezni.

Megnezel legalabb egy 4-5 autot es tudsz valasztani.

júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Farkas999 ***** válasza:

Ezek közül megnézném a Puntokat és a Peugeot-kat is:

[link]

júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

A nekem automata váltós kocsim van lassan 6 éve, de nagyon szeretem a manuálist is, a Swift-nek szerintem jó a váltója, viszont automatából borzasztó.

A másik, az hogy ne legyen rozsdás. Kb ennyi.

aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!