Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek azok a tényezők,...

Melyek azok a tényezők, amelyekre figyelni kell egy Suzuki Swift vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék venni egy Suzuki Swiftet, az 1993-tól 2004-ig gyártott modellt, tehát a régebbit. 1.3-as motorral és klímával venném mindenképpen. Tudom, hogy a rozsda nagyon nagy ellensége, emiatt jól nézessük át a küszöböket, nyúlványokat, bekötési pontokat, de van-e még valami olyan típushiba, amit vásárlásnál érdemes megnézni?

Tényleg 0 a biztonsága, mint amenyire mondják, annyira papírautó? A kinézett modell 2 légzsákos és ABS is van benne.



júl. 28. 11:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne legyen szetrohadva, ennyi
júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elsősorban a rozsda, meg ne legyen véres a torka. Attól még biztonság nulla. De legalább ne kelljen az első műsaki előtt leadni a bontóba
júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Mad Max2 ***** válasza:
100%

Hááát szerintem már ezekből nem igen találni olyat ami a következő viszgán is simán átmegy majd.


Szerintem rakj hozzá még egy kis pénzt és a 2005 utáni swiftekből szemezgess, az "hosszabb időre" is kiszolgál majd.


Nekem volt ilyen régi swiftem 1.6 sedan, imádtam de sajnos megette a roszda igy már 4 éve a bontóba küldtem.

júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Viszont a 2005 utáni Swiftekből meg értelmes állapotút 1 millió felett találni. Nekem meg arra nagyon nincs keretem jelenleg, mert még csak most végeztem a sulival, most kezdtem el idén dolgozni. Esetleg akkor amihez picit több pénzt kellene rakni és még az kijönne nekem, a WagonR. Arról nem tudom mi a véleményetek?
júl. 28. 12:19
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Akkor meg busszal kell járni.

(Mert ugye ennyiből nem munkába járós autó kell)

júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Mad Max2 ***** válasza:
100%

A wagon R jobb, de azok is már rohadnak


Esetleg az ignis az amit nézz meg.

Strapabiró masina az ignis és olcsó:)

júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Az olyan embereket nem is értem akik autót akarnak venni, de nincs rá pénz...
júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen autot mar ne vegyel, kidobott penz.


Ignis, WagonR, Corsa C, Punto2, Yarist vegyel helyette.

Az osszes autoszerubb auto ennel.

júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

5/8 Majd én azt eldöntöm, hogy mivel járok és mivel nem, jó?

Szerintem 19 évesen az iskolapadból kiszállva a te feneked alatt sem volt több milliós autó. Mindenki elkezdi valahol és nem első autónak kell, hogy komoly kocsim legyen. :)


7/8 Rád ugyanez vonatkozik.


6/8 és 8/8 Nagyon szépen köszönöm nektek! A Yaris is tetszik, arra is lenne keret, illetve talán még az Ignisre is.

júl. 28. 12:34
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy már nagyon koros autók ezek, szinte az összes bontószökevény. Ha nincs sok pénzed akkor inkább franciát vegyél az nem rohad. Pl. Renault Thalia. Vagy ha japán akkor Wagonr. Ignisből nem kapsz jó állapotút olcsón.
júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!