Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felvillant a kevés üzemanyag...

Felvillant a kevés üzemanyag miatt a lámpa, tankoltam 8 litert, a lámpa nem világít, de ugyanúgy refuel meg range felirat. Miért?

Figyelt kérdés

júl. 25. 21:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Olyan mintha nem érzékelné az opelem a tankolást.
júl. 25. 21:06
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Megunta hogy folyton 5 ezerért tankolsz
júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Ez olyan mint amikor a csajod kiakad hogy csak 2 percig bírod
júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Igazi fillérb...ó lehetsz.
júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Két Opelem volt. Mindkettő olyan volt, hogy ha csak pár litert tankoltam, akkor azonnal nem érzékelte, hanem szépen lassan kúszott csak fel menet közben a mutató. Mondjuk negyed tank alatt csak akkor volt a mutató, mikor átvettem őket a kereskedésben... Nagyobb mannyiséget tankolva viszont nem volt ilyen.
júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4...nettó 700 ezres fizuból könnyen pofázik a magad fajta... Szívesen megmutatom milyen 300 ért gürizni!! Amugy annyit költök mindenre, amennyit szerintem valójában megér. Például egy liter vacak üzemanyag reális értéke az etelekhez, szolgáltatásokhoz stb viszonyítva legfeljebb 400 forintnak szabadna lennie!
júl. 25. 21:50
 7/19 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Ember, az üzemanyag annyi, amennyi. Azt te befolyásolni nem tudod! Túl kis hal vagy ahhoz a gépezetben. Mit tudsz tenni? Alternatívát keresel. Tömegközlekedés, kerékpár vagy gyalog mész.

Ha a tömegközelekedést választod, bérletet is vehetsz és nem kell a tankolással és az üzemanyagárakkal foglalkoznod!

júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
8 litert, LoL
júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"nettó 700 ezres fizuból könnyen pofázik a magad fajta."


Akkor ML Mergám lenne okoska! 🙂 Az autózás nem ingyen van, ha valaki ennyire sajnálja a rávalót akkor talán nem is neki való, hanem a bicikli.

júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Mert nem lett neki elég a 8 liter, azért jelez.

Nyilván értjük hogy havi nettó 300 meg izé, de holnap után sem lesz még elseje sem olcsóbb a benzin. Attól hogy csak 8 litert tankolsz literenként nem lesz olcsóbb.

júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!