Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet rá számítani, hogy...

Lehet rá számítani, hogy valaha újra 300, -Ft alatt lesznek az üzemanyagárak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen a Fidesz nyolc éven át ezt kérte számon az akkori kormányon. Gondolod, hogy csak a levegőbe nyomtak populista szövegeket?
2010. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon szerintem 0% az esélye hogy 300Ft alá menjen..
2010. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se lesz olcsóbb 300ft-nál max ha csökkentenék vagy törölnék a jövedéki adót de abból meg nem engednek mert így is úgyis megveszik az emberek a benzint.

Ez igazából a volán társaságoknak rossz mert nem sokkal drágább kocsival járni dolgozni mint megvenni egy havi felnőttbérletet és buszozni.

2010. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden rendben lenne ebben az országban ha NEM LOPNÁNAK!

Érdekes máshol negyed ennyi meg negyed ekkora adók vannak mint itt, és nézzétek meg hogy élnek (pl. USA).

Lenne itt pénz ha nem zsebbe folyna minden...

USA-ban is ~100Ft a benzin, és miért..mert nincs rajta rengeteg adó.

2010. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen énis elgondolkodtam pár napja. Sztem ezt lefaragni nem fogják soha. Esetleg más kormány aki radikálisan csökkenti a benzin árban található adókat v eltörli őket. Miért nem lehet odamenni aztán megölni az össz poltikust és vmi értelmeset a helyére állítani? -.-
2010. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!