Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő sofőrnek milyen kisebb...

Kezdő sofőrnek milyen kisebb autót ajánlanátok, ami megbízható, nem drága ( és a fenntartása sem) illetve biztonságos?

Figyelt kérdés
júl. 20. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keret?
júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Feleljen meg a személyes igényeidnek, legyen megbízható, legyen olcsó, legyen biztonságos.


Az alsó-közép kategóriában, ahol te keresel autót, ebből legalább egyet, de inkább kettőt el kellene engedni...

júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mennyi a nem drága? Mennyi a drága?
júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Ami kicsi, olcsó és megbízható, az nem biztonságos. Ami megbízható, biztonságos az nem kicsi és nem olcsó. Stb. Nem fogsz ezeknek az elvárásoknak megfelelőt találni. Valamelyikből lejjebb kell adnod.
júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret? Milyen használatra, milyen egyéb elvárásokkal?
júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Noren1989 ***** válasza:
Opel Corsa B.
júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nekem egy Toyota yarisom van, nagyon szeretem. Kényelmes is a magasságommal 149cm. 🤗

Sosincs gondom vele, szeretem.

Nem tudom mennyire biztonságos és nem is szeretném megtudni, ha nem az. 😖

júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A keret maximum 800.000-900.000ft lenne.

Mivel első autó, így több milliós autót venni úgy gondolom, hogy felesleges.

A 2000-es évek elején bejött autók jöhet szóba. Úgy gondolom, hogy azért vannak olyan autók biztosan aminek nem drága a fenntartása, az alkatrészek, illetve biztonságos is a maga módján. Én vásárolni, munkába járni használnám. Yarisokat én is néztem, viszont nekem nem tűnik annyira biztonságosnak.. Nem vagyok autószakértő, de szerintem a kiírás alapján gondolni is lehet ezt.

Amiket én néztem eddig az Yaris volt, VW polo IV, Nissan Micra, Corsa D ( de erről le is mondtam, mivel sok rosszat hallottam, illetve olvastam róla)

júl. 20. 19:55
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
#8 Tapasztalatból írom, hogy engedd el a biztonságot főleg ennyi pénzért. Jó állapotú japán legyen és jól jársz. Vasaló swift a te autód.
júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lemaradt a végéről, hogy igen néztem ezeket az autókat, viszont mint írtam nem vagyok szakértő és nincs egy ismerősöm se aki az lenne, így csak a véleményekre hagyatkozhatok.
júl. 20. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!