Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 35 fokban nagyobb esély van...

35 fokban nagyobb esély van hogy kidurran a kerék ?

Figyelt kérdés
júl. 17. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Nyári gumid van?



A nyári gumi pont azért van, hogy bírja ezt az irtózatos meleget

júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyári
júl. 17. 19:37
 3/10 dirtboy ***** válasza:
31%

Nem azért van a nyári gumi.

Ha nem fújod hidegen túl akkor erős napsütésben sem melegszik fel úgy hogy kidurranjon. Persze az sem utolsó ha nem 10 éves gumit használsz hanem olyat ami még jó szerkezetileg.

júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3.

Te hány bárra szoktad fújni ?

júl. 17. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem fog kidurranni,mert a normál nyomás többszörösét is kibírja. A múltkor láttam egy videót amiben próbáltak annyira túlfújni egy autógumit,hogy az szétmenjen, de még egy 8 Bar-ra feltekert kompresszorral sem sikerült, ami cirka 4X-es nyomás. Végen valami ipari palackkal durrantották ki.
júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
A téli sem durran ki pályán 160-al. Nem is értem a kérdést.
júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy szoktam hogy napközben amikor megyek vele, akkor az előírtnál 0,1 barral többre fújom a benzinkúton. Jó az úgy. Nem túl öreg nyári guminak bírnia kell az előírt nyomáson.
júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

5.

"múltkor láttam egy videót amiben próbáltak annyira túlfújni egy autógumit,hogy az szétmenjen, de még egy 8 Bar-ra feltekert kompresszorral sem sikerült, "


Hány fokon?


Az asztfalt lehet akár 50 fokos

júl. 17. 22:18
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem számít hogy az aszfalt 50 fokos.

Hidegen 2.2-re fujt guminal 2,4-2,5-nél több nyomás nem volt hosszú nyári autópályazas után se.

júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!