Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó vásárló vagyok és...

Első autó vásárló vagyok és nehéz választani. Melyik autó sugározza leginkább a nagy pénisz energiát?

Figyelt kérdés

júl. 17. 11:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

A bicikli. A férfiak bicikliznek. Az autózás túl könnyű, csak beülsz és mész, nőknek és gyengéknek való. Egy férfi biciklizik. Fizikai munkát végez. És izzadság szaga van.


Szóval ha felmerül benned a kérdés, hogy milyen autót vegyél, akkor már rég késő, nagy farka csak a férfiaknak van.

júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Suv/a6, a8.
júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg inkább az, hogyha mer kisebb autóval is közlekedni, nem kell neki kompenzálásnak a nagy merci bmw audi.
júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%
Egy igazi férfi motorozik.
júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen kicsi autót vegyél pl hyundai i10.
júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Olyan autó amit valóban akarsz,kihasználsz és megengedhetsz magadnak nem túlnyújtózkodva rongyrázásból,magamutogatásból veszel.

Egy nagy péniszű FÉRFI rózsaszín Smartban is nagy péniszű férfi lesz

júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Arra azért gondolj, hogy mindegy milyen autót veszel, ha 165 cm alacsony és 50 kg könnyű vagy.

Még hülyén is néz ki amikor egy ilyen lukinyúl egy Hummerből kászálódik elő.

júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Lukinyúl kigétem :XDDDD
júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Olyat, ami nem mérvadó egy nőnél. Na ne is egy smartot vegyél, mert az kicsi, az csak egy 2 személyes bevásárló autó, de ne akarj feleslegesen olyan autót amit megbírsz venni, de fenntartani már nem. Amit ki is használsz, olyat vegyél. Nem kell ide A8-as Audi, mert felesleges. Nem kell cigány Merdzsó (Mercedes) sem, valamint E60-as BMW sem. Egyrészt az összes le van fingva, nem úgy fogják neked eladni hogy full leszervizelt állapotban, ráadásul a katalizátor is 90% eséllyel alatta sem lesz, szóval el kell engedni ezeket a dolgokat. Cigánytól autót nem veszünk. Tök mindegy, hogy viszont eladó, kereskedő vagy magánszemély. A Magyar is átbasz ha úgy van, sőt, de adjunk nekik 1 fokkal több lehetőséget, mint a braziloknak.


Nekem első autóm egy 99-es 3 ajtós régi swift volt, 1.3 8 szelepes motorral.


Második autóm egy 2001-es Seat Toledo volt 1.6 SR motorral. Ezt öcsém használja már.


Harmadik autóm egy 2009-es Toyota Avensis kombi 2.0 dízel motorral. Én utazó autónak vettem. Ez is nagy autó, de ugye Toyota, ami sokak szerint nem ér semmit. Hát én inkább adtam ki ezért 2.000.000Ft-ot, mint egy 400-500 ezret futott B6 Passat kombiért.


Rá 5 hónapra vettem még egy 99-es 1.4-es 16 szelepes kis Ford Pumát, szaladgálós autónak.


Egyik szép nagy autó, a másik meg kicsi. Engem nem érdekel ki mit gondol rólam.


Olyat vegyél amit:


- Meg is tudsz venni

- Fennt is tudsz tartani

- Nem a barátok és / vagy a nők miatt

- Nem érdekel, hogy mit gondolnak rólad mások csak azért, mert XY autód van

- NEKED TETSZIK

júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

9-es! Korrekt válasz. Amúgy a ford puma miatt érdemes lenne megnézned.


https://www.youtube.com/watch?v=MM1rxyBQmrM&t=1s

júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!