Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megszegte a kereskedő a...

Megszegte a kereskedő a munkaköri köttelességét?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy szerdán vettem egy benzines Honda Civic-et. A kereskedő nem tájékoztatott arról, hogy a bal hátsó gumi légvesztes. A hazafelé vezető úton defektrt kaptam, szerencse hogy le tudtam állni. Nem sokon múlt hogy hátulról belém ne jöjjön egy kamion

júl. 14. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában ilyenek a kereskedők.
júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Te mint felelős sofőr nem ellenőrizted körbe az autót indulás elött? Ott azért feltűnik, ha lapos.

2. Az úton nem lehetett fémszilánk/szög/csavar/úthiba ami a defektet okozhatta.


Nem védem a kereskedőket, én sem vagyok rajongójuk, de nem hiszem, hogy ezért felelős.

júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy defekt nehogy már a kereskedő hibája legyen.

Na meg le se tudod írni hogy mi a problémád.

Mi az hogy légvesztes?? ez valami új magyar szó.

júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Megszegte a kereskedő a munkaköri köttelességét?"

Azt aztán meg.

júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha defektet kaptál akkor utólag hogy derült ki, hogy légvesztes volt?

Lassú defektnél általában nincs látható nyom.


Amúgy én is úgy vettem kereskedésből autót, hogy lassú defektes volt. Kiderült, hogy szög van benne, kívülről nem is látszott, gumis is csak akkor látta meg mikor levettük a felniről. Simán el tudom képzelni, hogy nekik sem tűnt fel.

júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!