Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opelek között is van olyan...

Opelek között is van olyan modell ami ritka és sokat ér ?

Figyelt kérdés
júl. 13. 20:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Gondolom a széria elején gyártott, még a katalizátor nélküli f astra gsi-k is jó áronehetnek.
júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nekem van egy 11-es . 2 autónak használom. 1993-as opel astra f 1.6 GL

Erre gondolsz ? [link]

Ha ez az szerintem elpasszolom. Mennyit érhet szerintetek ? Nem tudtam ezt,hogy jó ára van most annak. Köszi a választ.

júl. 14. 00:17
 13/22 anonim ***** válasza:
#8 azért egy E Kadett GSi cabrio az kívánós még mindig...
júl. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy 1.6 gl-ed van, erre linkelesz egy gsi-t. A gsi nagyon nem az 1.6 gl. A tiéd nem sokat ér. De egy gsi már egész szép összeget is érhet ha jó állapotban van

[link]

júl. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ja bocs nem értek hozzá egyébként
júl. 14. 06:43
 16/22 A kérdező kommentje:
Láttam ezt a hirdetést fent azt mondtam ilyen öregért jó sok vagy 1 számmal többet írtak. Eskü azt hittem nekem is ilyen van. Ez ami van nekem mennyit érhet ? 1.6 gl 93 as .Nem fog soha felmenni az ára?
júl. 14. 06:57
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem teljesen Opel de például az Opel Omega A széria alapjain épült Lotus Omega ilyen.
júl. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi érhet a tied. Ha bontószökevény akkor semmit ha közel gyári állapotú akkor relatív sokat, de a kettő között egész széles a skála. Egyszer biztos elkezd felfelé menni az ára. De kár ezzel spekulálni. Most is van egy gyári állapotúnak hirdetett 92-es sedan 1,1milla+regadóért. Napi használósnak ez azért már elég drága, de aki veteránozni akar az sem hiszem rákívánna egy F Astrára.
júl. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Kérdés megveszik e ennyiért mert szerintem régóta fent van.
júl. 14. 08:46
 20/22 anonim ***** válasza:
Volt nem rég hirdetve f astra 96-os kb 30ezret, 1.4es gyári állapotú 3misiért. Szerintem azóta megvették.
júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!