Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sport kozepdobot...

Milyen sport kozepdobot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az autó kupufogo rendszerének formája miatt hátra nem lehet sport doboz,véggel együtt rakni,mert a dob után még van 30 cm cső kb. Így egy középdobot szeretnék heyrttr,aminek van egy kis hangja azert, de nem civic fazék. Paragibol sajnos nem találtam középdobot, pedig jó tapasztalataim vannak velük kapcsolatban. Turbo works-osbol láttam sokat,viszont vegdobnal elég hangos,nem tudom,kozepdobkent mennyit tompítana, osszessegeben tudom,hogy hangosabb azért mint egy paragi. Papír,Tuv nem számít. Ki milyen márkát,oldalt tudna ajánlani?
júl. 13. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:

" aminek van egy kis hangja azert, "

"viszont vegdobnal elég hangos,nem tudom,kozepdobkent mennyit tompítana, osszessegeben tudom,hogy hangosabb "

Ezek eléggé megfoghatatlan dolgok , te biztos tudod hogy mit jelentenek.

júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ha halvány lila fingod van a nem gyári kipufogokrol,akkor tudod te is,hogy a turbo works vegdobok hangosabbak, mint a paragi. Plusz a legyen kis hangja,nyilván hangosabb legyen,mint a gyári. De kotekedj csak,ha segíteni már nem tudsz.
júl. 13. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!