Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten az V. kerületben,...

Budapesten az V. kerületben, a József Attila utca környékén hol találok parkolót, ahol 8-10 órát parkolhatok?

Figyelt kérdés
Találtam egy mélygarázst, de nagyon drága. Utcakép táblákon pedig olyat láttam, hogy parkolás max.3 óra.
júl. 9. 18:04
 1/1 retektorta ***** válasza:
Nem vagyok járatos arrafelé, de ez bp-en megszokott, hogy nem állhatsz ott egész nap, meg van szabva hány órát parkolhatsz. Elvileg. Gyakorlatilag ez nem érdekel senkit, max annyi a probléma, hogy nem tudsz több időre jegyet venni. Viszont ha telefonnal parkolsz, akkor újraindítod, amikor az előző parkolás lejár. Nyilván ezt automatából vett jeggyel is megteheted, csak macerás visszamenni az autóhoz ezért.
júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!