Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » GOLF 3 Benzin.Vásárlás óta...

GOLF 3 Benzin.Vásárlás óta töltöm az olajat,nem mozdul a MIN jelzés felöl.1L ment bele.hónapot állt,inditas elott max alatt picivel,pont tokeletes.jartam vele és megintmint vasarlaskor.miért lehet ez? földön semmi,füst nincs. töltsem bátrabban?

Figyelt kérdés

júl. 6. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Volt ideje megnyekkenni a motornak, vagy 30 éve rá.

Gondolom az eladó ezt elfelejtette közölni.

Leragadt/kopott gyűrűk, berágódott dugattyú, törött szelepvezetők, stb...ha szerencséd van, csak egy karterszellőztetés hiba.

júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor volt olajcsere? Kéne egy kiindulási alap, ami alapján lehet viszonyítani.
júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: köszi a gondolatokat! de akkor hova megy az olaj ilyenkor? nem tűnik úgy mintha enné, csak mintha tölteném de a nivót valamiert nem köpné be. tudom ez baromsag... azert kerdeztem hogy töltsem e bátrabban mert lehet tul ovatos vagyok a mennyisegekkel, attol felve h tultoltom. ma reggel hideg motornal a min jelzés felett volt picivel, mint ahogy azt megszoktam, aztan 5 perc autokazas utan(a vizhofok 90fokosra melegszik ennyi ido alatt nemtudom van e koze hozza) újra ellenoriztem az olajszintet (par perc pihentetes utan) es itt mar minimum alatt volt.
júl. 7. 01:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogy hogy hova kerül? Hát az égéstérbe.


Megbontás nélkül a jó isten sem fogja megmondani mi a baja.


Viszont azt tényleg jó lenne tudni mennyi is fogy mondjuk 1000km-en.

júl. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Lerúgott hármas golf eszi az olajat?! Hát ez meglepő...
júl. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az alsó és felső nívós között kb egy liter a különbség. Ha alsó nívós van, tölts bele 3/4 l olakat. Egy-két perc után ellenőrizd a nívópálcát és tölts bele amennyit 'kér'

Ha 1-2 mm-el véletlenül túltöltöd az még belefér.

júl. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
öntögessed csak, úgy jó a 30 éves kotla ha ZABÁLJA az olajat
júl. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen szart minek vettel meg egyaltalan. Jobban jartal volna, ha gyujtesz egy normalis kocsira.
júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

félreérthető voltam, a MIN jelzés felett van egy picivel az olajszint a nívó pálcán. de onnan NEM mozdul se lejjebb se feljebb ha töltök rá olajat s várok pár percet hogy lecsurogjon a teknőbe akkorsem. tegnap volt az hogy pár perces út után melegen csekkoltam akkor a MIN jelzés alatt volt. gondolom mert mwg nem ért le a teknőbe az összes olaj. 1 hónapos állás után meg a MAX jelzés alatt volt picivel, jártam vele és megint katona mód beállt a MIN jelzés felé egy picivel.

6. válaszolo: alsó vagy felső nívós? ezt hogy érted ?

júl. 7. 11:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Az alsó és felső jelölés között...
júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!