Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kínai motor / robogó tapasztal...

Kínai motor / robogó tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi! (aki nem használ vagy használt kínai motort, az kérlek kommentelje, hogy nem személyes tapasztalat, de ezt hallottam, ezt olvastam, haverom stb)


Vegyes véleményeket olvastam, de azt látom sokszor, hogy a negatív kommentek olyan személyektől jönnek, akik nem tartják karban a gépet vagy irreális elvárásaik vannak.


Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Jól működik, szereted? Sokat kell melózni rajta?



júl. 5. 11:31
A kérdező szavazást indított:
Nekem bevált!
Nekem nem vált be!
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem taywani van (kymco)12 ezerrel az oräjäban vettem, 13 ezernel volt egy motorfölujitäsom mert a fötengelycsapägy kilehelte a lelket, azota csak tankolom, meg 5 ezrenkent olajat cserelek. most van 18 ezer benne... alattam 2,6l/100 a fogyasztäs a gyärija 2,4... ami egy kicsit gyengusz rajta az a vilägitäs. ejszaka mintha gyertyäval vilägitanek...
júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
kici ócó
júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kínai fűkaszám volt. Havonta kellett szerelni...
júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár hónapos olasz nevű 50-es kínai robogót vettem 500 km-el. A tesztek jókat sejtették. 2-3 havonta vittem vissza garanciális javításra. A fogyasztása is 4 literhez közelített. Soha többet robogót.
júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!