Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotoros kerékpàrt azaz...

Segédmotoros kerékpàrt azaz kisrobogót miért nem nehéz vezetni mint mondjuk egy buszt? Tudom hülye kérdés de azért mégiscsak érdekel

Figyelt kérdés

#Kis motor VS busz
júl. 2. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a busz sokkal nagyobb, nehezebben manőverezik és sokkal kevésbé látsz ki belőle?
júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit nevezel "nehéz vezetésnek" Ha nem tanultál meg egyensúlyozni, kerékpározni akkor busszal arrébb tudsz menni, segédmotorral nem.

Közlekedni már teljesen más kávéház.

júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tényleg hülye kérdés
júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, én 100 lóerős motort hajtok, életemben egyszer ültem robogón, és nem akarnék még egyszer. Fura, furán kanyarodik, nem mondanám "könnyűnek". Oké, azért van az 50 köbcentis 40-re korlátozva, hogy tényleg kb. mint egy gyors bicikli, de én a rendes, combom között a tank motorokon sokkal komfortosabban érzem magam. Nagyrobogó meg egyenesen taszít, eszem ágában nem lenne azzal közlekedni, más a pozíció, kisebb a kereke, kösz, nem.
júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!