Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 102 le és 150 nm kevés teljesí...

Anonymuska kérdése:

102 le és 150 nm kevés teljesítmény?

Figyelt kérdés
Mármint nem lehet vele pl jampizni vgy ilyesmi?🤣

júl. 1. 21:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznapi használatra simán elég annak, aki közlekedni akar,nem száguldozni, letolni a másik autóst az útról.

Az én autóm is egy 101 lovas, 1.6 szivó. Céges autóként rendszeresen jártak vele az osztrákokhoz,természetesen autópályán, de megjárta többször Olasz, és Spanyolországot is, nem kell 200+ lóerő, hogy tudjon 130-al menni egy autó.

júl. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11

Mondjuk pályán azért pont érezhető a különbség egy 100 és egy 160+ lovas egyed közt nyomatékban és (általában) hangosságban.

Városra és országútra viszont tényleg felesleges több.

júl. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%
#12 Bárhol érezhető egy több mint 1,5X-ös különbség, de ettől még nem lesz használhatatlan autopályán az olyan autó, amiben "csak" 100 lóerő körüli motor van
júl. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

Ez gondolom valami 1.4 szívó benzin lehet...

A 2010-es években volt ilyen céges autóm, szintén 1,3 tonnás kaszniban. Elvitt bárhova, még fel a Mátrába is. De a lendületből autózást meg kellett vele tanulni. Klímával, ha 4-en ültünk benne teli csomagtartóval már elég szenvedős volt. Konkrétan autópályán ha jött egy domb, (amit nem neveznék hegyi emelkedőnek) padlógázon is képes volt lassulni visszaváltás és motorbömböltetés nélkül.

Tehát mondjuk úgy, hogy elég, de nem minden szituációban a legkellemesebb ilyet vezetni.

júl. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Jampizni biztos nem, de hétköznapi autózásra tökéletes. Nekem hasonló van, 1.4 szívó 98le/130nm/1080kg.
júl. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hétköznapi autózásra elég.
júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

13

Nyilván, de van ahol érezhetőbb. Városba kb felesleges három számjegyű le egy kis kaszninál.

Ugyanilyen módon pályán kellemesebb hogy ha gázra lépsz, normálisan húz az autó.

Én is el vagyok a 90 lovas focusommal pályán, de azért ég és föld átülni párom 190 lovas octaviájába. (Cserébe városban annyira nem szeretem vezetni azt az autót, nekem már feleslegesen túl erős)

júl. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%
Ha 102ló és 150 nm, akkor gondolom az 1.6-os szívó. Akik izmozni meg racsézni akarnak, azoknak inkább az 1.9 boyracer motor ajánlott, mert fel lehet csipszelni 20 ezer lóerősre és még akkor is csak pár decit fog enni, meg szmókencsárm. Illetve akkora füstöt lehet vele csinálni, hogy az egész környék tudni fogja, hogy megjött a háztömb Hamilton-ja
júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy A4, gondolom B5... Abba már azt mondom, kevés az a motor, de ha rendbe lett téve akkor be lehet vállalni. Passat ugyanaz, itt egy tanulságos történet:


[link]

tegnap 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!