Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden modositasert elveszik...

Minden modositasert elveszik a forgalmit?

Figyelt kérdés

Van egy 4es golfom, es tennek ra komoly kipufogorendszert.

Elvennek a forgalmit?


jún. 29. 13:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

"Egy 4-es Golf már magában is elég kínos itthon,"



Persze a nullkilométeres buzukira meg a 1000-es lendkerekes skodára gerjed a matyar.

jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

24# Konkrétan ezt írtad, de te is visszaolvashattad volna: "Melyik része nem világos annak, hogy nem gyári = nem rakhatod fel?"


Én értem, hogy mire gondolsz (bár ilyen sarkosan ez sem igaz), csak rámutattam, hogy ezt tapasztalatlanok másképp is értelmezhetik.

A "nem gyári" jelenthet utángyártottat is.


Így születnek a városi legendák. Nekem is azt tolták 20 éve, hogy AF-es motorszámmal majd jól elveszik az autóm külföldön. Aha... németeknél ha típusazonos motort kapott be sem kell jelenteni. Qtyát nem érdekli.

jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

#22 Ezt csak te érted félre, hogy kötözködhess. Ebben a kontextusban csak egyféleképpen lehet értelmezni. Persze azt még mindig nem sikerült megmagyarázod, hogy mi az, hogy "én nem ezt írtam". De, ezt írtam. Pontosan ezt. És semmi mást.


Úgyhogy szerintem hordd el magad innen, senki sem kíváncsi az ilyen fontoskodó paprikajancsikra. Keress valami hobbit, mert ez szánalmas.

jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"Persze azt még mindig nem sikerült megmagyarázod, hogy mi az, hogy "én nem ezt írtam". De, ezt írtam. Pontosan ezt. És semmi mást."


Ezt írtad:

"Melyik része nem világos annak, hogy nem gyári = nem rakhatod fel? Mégis mennyire nehéz koncepció ez?"


Késöbb pedig azt, hogy "...nem gyári specifikáció..."-ra gondoltál, és hogy lehetek ilyen értetlen.


Szerinted ugyanaz a kettö? Ha igen, akkor komolygondjaid vannak.


Persze én kérek elnézést hogy nem olvasok a gondolataidban, azért meg pláne, hogy sérti az egódat, hogy kötözködésnek veszed, ha valaki próbál rávezetni, hogy fogalmazhatnál pontosabban.


Dolgoztam törökökkel, pont rájuk jellemzö ez a mentalitás, bármilyen finoman mondod, hogy valamit másképp csináljanak, egyböl a plafonon vannak.

jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"Szerinted ugyanaz a kettö?"


Ebben a kontextusban igen.


Ha az emberek például olajról, vagy vezérlésről beszélnek, akkor a "gyári" az a gyártó saját címkés termékét jelöli, amit a gyárban is használnak.


Ha például kipufogóról van szó, akkor a "gyári" az a gyárival megegyező specifikációt és karakterisztikát jelöli, azaz ugyanolyan az átmérője, ugyanolyan hosszú, ugyanúgy megvan benne a zajcsillapító, stb.


A különbség az a kettő között, hogy a gyártók csak a kopó/fogyó alkatrészekből árulnak saját készletről, azaz saját logóval ellátottat. Ezért amikor ilyenről van szó, akkor a gyári a gyári logóval ellátott termékét jelöli. Ha nem erről van szó, akkor nem ezt jelenti, hiszen ilyen nincs is. Gyári logós kipufogót például sehonnan nem fogsz tudni újonnan szerezni. Szóval mindenki számára világos, hogy nem erre gondolunk, hanem arra, hogy a gyári specifikációval megegyező.


Mindenki számára világos, csak számodra nem, mert olyan buta vagy, mint egy vasajtó.

jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hozzád képest a vasajtó zseni. :)
jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Szóval mindenki számára világos, hogy nem erre gondolunk, "


Mi ez a királyi többes? Hányan vagy?


[link]


Külön vicces töled az érvek elfogyásáról olvasni, amikor neked nem is voltak. Te a veszekedést összekevered a vitával, a személyeskedést az érveléssel, észre sem veszed, amikor te személyeskedsz, csak amikor visszaszólnak.


Gondolom valami olyan társadalmi rétegben forogsz, ahol megverik azt aki visszakérdez, meg úgy kezdödnek a verekedések, hogy a másik visszaüt. :)


Pont ezért nem is reagálok a korábbi belemagyarázásaidra, úgysem értenéd.

Értelmes ember beismeri, hogy pontatlanul fogalmazott, mert szerinte a többség érti.

A proli meg elkezd höbörögni, hogy vissza mertek szólni. Ne vedd magadra, csak általánosságban írtam :)

jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
63%
Menjetek szobára
jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Nekem van egy 24 éves német rendszámú autóm, nem gyári sportkipufogóval.

Sem németeknél, sem magyaroknál nem volt vele még gondom. Minde vizsgán átment 14 éve, bizonylat felmutatásával.

Erre varrjon gonbot a sok okostóni.

jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!