Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden modositasert elveszik...

Minden modositasert elveszik a forgalmit?

Figyelt kérdés

Van egy 4es golfom, es tennek ra komoly kipufogorendszert.

Elvennek a forgalmit?


jún. 29. 13:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

"Tucatjával árulják a németek... na mindegy."


Van egész németországban 54 db a mobile.de alapján. :D

Gondolom a kérdezö az r32-re gondol, az az egy amiben VR6-os 3.2-es motor van.

jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Igen, fatertól örököltem meg.. Itt Pécsen nem is tudok róla, hogy másnak lenne ilyen golf4-ese.
jún. 29. 14:40
 13/29 anonim ***** válasza:

12 a VR6 2.8 sem annyira tömegcikk, de az R32 tényleg ritka.


Hasonló lehet, mint a 2-esböl a G60, vagy a G60 syncro. Mindig akkor jött le egy a sorról, amikor elrepült egy fehér holló Wofsburg felett.

jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Vidd el hivatalos tuning műhelybe. Más út is van, de nincs értelme kockáztatni.
jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Igen a hivatalos a legkorrektebb megoldás. Viszont ott is észnél kell lenni.

Egyszer vittem ilyenhez, mai napig létezik a bolt, otthagytam az üvegeket, hogy kérek rá sötétítést, de mübizonylattal.

Amikor megyek érte, kérem a bizonylatot, mondja, hogy hát sötétebbet raktak, olyat amire nincs, mert hát amire van biznylat, az alig sötétít, ezt meg "nem szokták észrevenni". Kösz.


A korábbi kérdésre, hogy forgalmiba bevitel ellenére kivonják, csak a német gyakorlatot ismerem. Ami van az okmányban, addig plusz 4 vagy 5% tolerancia amit elfogadnak. Amikor kiveszik az embert és mérnek decibelt, akkor ha határon van, felszólíthatnak, ha pár decibellel még magasabb, akkor berendelhetik vizsgálatra.

jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Kulso sport kit(lokharitok csereje) mennyire engedett?
jún. 29. 17:14
 17/29 anonim ***** válasza:
53%
Melyik része nem világos annak, hogy nem gyári = nem rakhatod fel? Mégis mennyire nehéz koncepció ez?
jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Oksa
jún. 29. 17:28
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

"Melyik része nem világos annak, hogy nem gyári = nem rakhatod fel?"


Nettó ostobaság. A legtöbb szerelö még fékbetétböl és féktárcsából is utángýartottat rak be. Jobb esetben a gyári beszállítótól, de szerintem ez is ritka magyarisztánban.


Egyébként vannak engedélyezett módosítások, és engedélykötelese.

Biztonságkritikus dolgok módosításáról mübizonylet kell. Ilyene pl. a kormány, egy lökhárító, nyomtávot szerintem magyarisztánban még mindig tilos szélesíteni, németeknél papírral lehet, de hogy milyen a müanyag burkolat a lökárítón, az max hozzánemértö házmestereket érdekli.


Legjobban akkor jársz, ha egy vizsgáztatót megkérdezel, vagy olyat aki benne van. Itt a gyakorin max. elvult vagy bizonytalan információt kapsz, pl. én sem vagyok már rég naprakész, vagy leoltást a házmesterektöl, akik szintén nem naprakészek, csak nem képesek ezt beismerni, és egyszerübb azt mondaniuk, hogy mindent IS tilos.

jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
40%
Egy 4-es Golf már magában is elég kínos itthon, felesleges tovább fokozni a telepi tuningokkal.
jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!