Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E-Titan online kresz tananyag...

E-Titan online kresz tananyag hány fejezetből áll és hány modulból? Elégedettek vagytok vele?

Figyelt kérdés
jún. 26. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen kategória.

Szerintem abszolút át próbálja adni azt, amit annó tantermes képzésen kaptunk. A modulok utáni tesztek stb. tök jó ötletek, mi annó tanteremben már a második órától kezdve, amikor még kb. semmit nem tudtunk teljes vizsgákat oldottunk, és mielőtt az óra kezdődött, amolyan "preview" szinten megbeszéltük azt is.

Ami hibája, hogy kicsit steril, nem mutat rá a logikára, összefüggésekre, azt magadnak kell megtalálni, bár a mai fiataloknak amúgy erre nincs is igényük. Ők bemagolják, hogy pl. kerékpáros kötelező tartozékai mik. Én megkérdeztem, minek kötelező legalább egy kerékre prizma. Oktató visszakérdezett, hogy vajon miért. És mutatott egy képet, hogy ha ránézek, látom. Hoppá, úttestet keresztező kerékpárút, ott is látható legyen, mert a láthatósági mellény nem kötelező. Tök logikus. Na, ezt nem meséli el az E-Titán, cserébe saját idődben, rugalmasan, akár melóban ebédszünetben nyomogathatod, és ha valamit nem értesz, megnyitod a KRESZ-t, ctrl+f, megkeresed, és ha úgy sem érted, megkérdezel valakit. Én pl. A kategóriához a KRESZ-t a rutinórákkal párhuzamosan csináltam, igaz, régebb óta volt B jogsim, de ha bármi kérdésem lett volna, megkérdeztem volna órán.

jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, meg ugye végtelen próbateszt. Amikor végzel, azután lehet vizsgára jelentkeztetni, amit a vizsga előtt legkésőbb 10 nappal meg kell tenni. Tehát minimum 10 napod van tesztelni. Ha tényleg vágod a tananyagot, 73-75 pontos tesztet kb. 3 perc írni, még kb. 5 perc visszanézni a tananyagban az esetleges hibákat, hogy miért nem úgy van, ahogy gondoltad, tehát szűk 10 perc egy próbateszt. Az azért sokszor belefér az embernek napközben meg este. Annó meg ncore-ról töltöttük le a 2011-es feltört KRESZ-programot, hogy tudjunk gyakorolni egyáltalán a vizsgára az órákon kívül is, sőt, még tankönyv is volt otthon, amiben aki tanult, nem a próbateszttel tesztelte magát, hanem azzal, hogy megtalálta benne a hibákat (most az online ilyen-olyan portálokon keringő tesztekkel ugyanez a helyzet, tele vannak hülyeséggel, ismerek olyat, aki végigaludta a tantermi oktatást, e-titánért nem akar plusz húszezret fizetni, már háromszor megbukott az elméleti vizsgán, pedig szerintem az elméleten megbukni művészet.)
jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
jún. 26. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!