Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valahol fenn van az e-titános...

Valahol fenn van az e-titános KRESZ tananyag?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit elhanyagoltam a tanulást most fejeztem be de az elejét teljesen elfelejtettem már a tananyagnak. 7 napom van még a hozzaferesig. Valahol fenn van a tananyag? Felek hogy nem sikerul a vizsga és utána nemtudom honnan fogok tudni újra felkeszulni :/
2021. nov. 2. 21:01
 1/10 anonim válasza:
100%
Csináld a teszteket orrvérzésig. Van külön ilyen teszt kitöltős rész, amikbe a vizsgán lévő kérdések vannak, gyakorolj azzal sokat. A végén fejből fog menni az összes kérdés.
2021. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi! :) és amúgy nagyon draga ha hosszabbítást kerek?
2021. nov. 2. 21:12
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak mert ugye már csak 7 napom van és abból 4-et dolgozom
2021. nov. 2. 21:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanezt tudom mondani. Az etitános kérdések vagy hasonlóak vagy egy az egyben ugyanazok lesznek mint a kresz vizsgán. Szóval a következő 7 napot töltsd a tesztek újbóli meg újbóli kitöltésével.

Akkor nem lesz gond.

2021. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ha csak hosszabbítást kérsz, az olcsóbb, de az autós sulinál érdeklődj. (Én már nem emlékszem mennyi volt, illetve én két nap alatt végig csináltam)
2021. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
csináld a teszteket megállás nélkül, esetleg ha tudod akkor vedd fel videóra az anyagot. Ha jól emlékszem, akkor nekem a tantermi képzésen lehetett kiegészítésként venni olyan 5000 Ft-ért kb. 30 órás csomagot.
2021. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5 ezerer 10 orat tudsz venni
2021. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem igazabol van még egy csomo oram csak az időszak amíg felhasznalhatom azt már csak 5 nap :/
2021. nov. 4. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:
.. es vizsgázni voltál már? 9hónapon belül 1x kötelező
2021. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehol nem fogod megtalálni az Etitanost, regi CD-est esetleg, de az nem sokat er, regiek es a vizsga is az Etitanra epul
2021. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!