Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennél?

Milyen autót vennél?

Figyelt kérdés

Ha lenne viszonylag fiatalon viszonylag sok "felesleges" pénzed, és tisztán hobbiatóban gondolkodnál, merre nézelődnél? Mondjuk mindennel együtt 10 millióig? (nem azt jelenti, hogy mindet el szeretném költeni, és természetesen van még tartalék a kasszában)

Budapesten élek, szóval a városban csak tömegközlekedek, hosszabb utakra meg van egy dízel Astrám, ami nekem jelenleg teljesen megfelel pályázásra.

Szóval ilyen háttérrel, pusztán élményautónak ti merrefelé nézegetnétek? Minden vélemény érdekel.


jún. 25. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kombi W123 😍
jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nissan 350z.
jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
BMW 90-es évekből,kézi váltó, 6 henger
jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint hobbiautós kérdésekre azért nem szeretek így válaszolni, mert a hobbiautónál az elsődleges szempont a saját véleményed. Hétköznapi autóknál fontosak lehetnek mások tapasztalatai, megbízhatóság, fenntarthatóság, költségek, de hobbiautónál ezek nem számítanak. Csak az számít, hogy neked tetsszen. Saját magad véleménye érdekeljen.


Egyébként én rengeteg mindent vennék, elsősorban az izmosabb és/vagy különlegesebb/ritkább, öregebb autók közül. Például egy 1.7 boxer motoros Alfa 33, vagy V6-os 75 vagy 155. Amire soha nem lesz lehetőségem, mert nagyon limitált kiadás volt, az a Renault Clio Williams, de nagyon élném. Bármelyik generációs léghűtéses Porsche 911. Kétütemű Wartburg. C20LET motoros F Astra, bár egy C20XE-vel is kiegyeznék. És a lista megy tovább...

jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Nekem is van már kiszemeltem, régi álmom egy e30, szimplán érdekel mások véleménye, kinek merre húz a szíve:D

jún. 25. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
BMW E39 530i vagy 540i számomra egyértelműen.
jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyent.
jún. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!