Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elméleti vizsga program?

NotMangoh kérdése:

Elméleti vizsga program?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sokan csinálják úgy, hogy akik elmennek elméleti vizsgára, azok letöltik a programot, begyakorolják a kérdéseket és úgy fejből vágva átmennek. Én tanultam 0-24 és már másodjára sem mentem át, szóval esetleg valakinek nincs meg az a program, vagy nem tudjátok hogy hol lehet ezt elérni?

#KRESZ #program #elméleti vizsga #AM motor jogositvany
jún. 24. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Etitánnak hívják, de nem "letöltöm és használom", fizetős. De ami még fontosabb: nem bemagolom, hogy a 8. kérdésre a "B" jelű jármű a második a helyes válasz, mert ebből szoktak lenni a balesetek
jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokra azzal sem mégy, ha csak próba vizsgázgatsz. Pontos számokat nem tudok, de élesben nagyságrendekkel több kérdés van.
jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, e-titánom van, nyomatom a vizsgafelkészítőt és a próbavizsgákat
jún. 24. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha van e-titánod, nem kell más program. ncore-boltban van még fent a 2011-es vizsgaprogram, de az ugyanaz, mint az e-titán próbateszt, csak nincsenek benne az újítások, pl. akkor még nem volt fogalom a gyermekeket szállító autóbusz.


E-titán próbavizsgákat kell orrba-szájba nyomni. Addig, amíg nem lesz zsinórban 10-20-30 hibátlan. Meg hát szintidőre, egy próbavizsgát illik hibátlanra max. 5 perc alatt végignyomni. Akkor élesben 55 perc alatt 70+ pontra biztos meglesz. Ahányszor nem hibátlan, megkeresni a tananyagban vagy a jogszabályban, hogy miért nem jót nyomtál, miért az a jó, amit jónak ír. Az E-Titán próbavizsgának mindig igaza van. (Ellenben az ilyen-olyan félretájékozott online minitesztekkel.)

jún. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert ugye pedagógia: érteni is kell. Nem legyinteni, hogy "ok, most x pont lett a vizsga", hanem pont a hibák és a belefektetett energia, hogy utánajársz, azok rögzítik a neccesebb részek tudását. Másrészt a KRESZ tök logikus, tehát egy idő után rá kéne érezni a logikára, hogy vajon miért. (Pl. miért van a villamosnak balról érkezve is elsőbbsége egyenrangúban, meg körforgalmon keresztül? Mert hosszabb a fékútja vasúti járműként, és ne tőle várjuk már el, hogy meg tudjon állni. Csak példa.)

Harmadrészt annyit E-Titánozni úgysem tudsz, hogy MINDEN kérdést láss, ezért kell a tananyagot amúgy normálisan megtanulni, meg ezért nem árt, ha valamit nem értesz, és a tananyagból sem világos, utánanézni a tényleges KRESZ-ben. Negyedrészt azért akármennyire reflexből nyomogatod, azért a kérdés minden szavát olvasd el, mert könnyű átsiklani egy-egy tagadószón, vagy azon, hogy ki mehet elsőként a kereszteződésben, vagy ki mehet harmadikként a kérdés. Bár mire vizsgázol, addigra egy 3 pontos szituációra ránézésre meg kell tudni mondani az egész sorrendet, tehát csak a kérdés szövegének megfelelően utólag kell kiválasztani a helyes választ.

jún. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden választ.

Azt kifelejtettem, hogy mopedre csinálom a jogosítványt, tehát kismotorra.

Az 5-ösnek annyit, hogy szoktam nézni yt-n a KreszProfesszort, ő tőle szoktam keveset tanulni.

Egyébként AM-nél 25 kérdés van, mikor elsőnek mentem 1 pont híján nem mentem át, majd a következőnél pedig 6 pont híján, úgy hogy 1 héten keresztül egész nap készültem, volt hogy nem aludtam csak ez miatt. Szóval a kérdéseket nem lehet betanulni, ezért kérdeztem a programot.😊

jún. 25. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Nem is kéne betanulni, hát amikor 40-nel suhansz, ott helyben kell értékelni minden helyzetet egy pillanat alatt. :)
jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!