Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 4 milliós használtatónál...

Egy 4 milliós használtatónál mennyire releváns alkualap a 7e forintos kerékőr csavarok hiánya?

Figyelt kérdés

jún. 21. 18:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Eredetileg úgy vettem az autót, hogy volt rajta, aztán egy kerékcsere alkalmával elmorzsoltam csavar fejét, és már csak mühelyben tudták leszedni a kereket. Ezutén sima kerékcsavarral pótoltam, és ezt nehezményezte a vevő.
jún. 21. 18:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Kolompáréknál számít. Ahogyan az is, hogy piros-e az autó. Ha piros akkor alkudni kell belőle. Ha nem piros akkor pedig azért kell alkudni.
jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Semennyire, meg pitiáner dolognak is tartom aki ebbe a vitába belemegy. Ez olyan, mintha azt nehezményezné, hogy miért nincsen rajta ablaklégterelő. Jó-jó, lehet kapni rá, akkor majd megveszi szépen aztán lesz rajta.
jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt kell mondani, hogy így, ebben az állapotban, ezekkel a tartozékokkal, felszereltséggel kerül ennyibe.
jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy a világ segglukában élünk, de a 90es éve óta nem láttam utcán felbakolt autót, aminek ellopták a kerekeit. Szerencsére ma már nem divat ez.


Szerintem ennek a cuccnak kambodzsában lenne létjogosultsága, a világ többi részén csak szoptatja magát vele ez ember.

jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Komolytalan vevő. Itthon nagyon sokan ingyen szeretnének mindent, és lehetőleg új legyen. Nem kötelező kiegészítő, nem képezheti az alku tárgyát.
jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg akkor ha 1910-es nagyon ritka autó, és 200M az ára. Ennél a kategóriánál már képezheti az alkut.
jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. A kerékőr nem kötelező tartozék, nem kell feltétlenül az autón lennie. Új autót rendeltem, azon sem volt. Ha az új tulajnak kell, vegyen rá olyat, amilyet szeretne!
jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Használtan az 3000 forint. Annyit alkudhatnak nyugodtan nem?
jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Végülis igen.

Relevánsnak nem releváns, ez csak duma, ha már másba nem tudott belekötni. Vannak ilyen sz..rágó emberek. Akkor vigye 3.993.000-ért, ha ezen múlik! Mikor használt kocsit vettem, amikor megnéztem és le is foglalóztam, emlékszem, hogy nagyjából félig volt a tank. Két nappal később volt a konkrét szerződéskötés, kifizetés és átadás. Addigra érdekes módon valahogy elpárolgott a tankból az üzemanyag és folyamatosan írta az autó, hogy azonnal tankoljak. Na, nekem ehhez sem lenne képem, hogy enyire kicsinyes legyek! Főleg, úgy, hogy a szerződést az én lakcímemen kötöttük meg, az eladó ide hozta az autót. Utána megkért, hogy vigyem már haza az új autómmal, hogy ne kelljene neki buszoznia. Gondolkozás nélkül megtettem, eszembe nem jutott a végén tartani a markom, hogy akkor most kérem a buszjegy árát!

De, mikor a szomszédban eladták a házat, nem két fillérért, ott is a régi tulaj kiköltözéskor a foglalatokból, a teraszon a fali lámpákból a szemem láttára csavarta ki a hagyományos villanykörtéket, hogy elvigye. Pedig annak az értéke a kapott pénz banki kamatának kb. 20 másodpercével egyenértékű. Mégis nehogy már azt az 50Ft-ot is "ingyen" odaadja másnak! Vannak ilyen emberek...

jún. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!