Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beérkeztem egy építöanyag...

Beérkeztem egy építöanyag kereskedés területére, kiszálltam hogy induljak vásárolni. Bejött a rendör mögém parkolt és igazoltatott. Müszaki le volt járva. Helyszíni 2x39000. Jogos-e ez így?

Figyelt kérdés

jún. 21. 04:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze
jún. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kamera rögzítette, hogy közúton közlekedtél a lejárt műszakis autóval.

Így elég nehéz lenne vitatni a bírság jogosságát.

jún. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
AZért ment utánad mert tudta hogy lejárt.
jún. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Morzsi007 ***** válasza:
31%
Lehet jogos, de figyelmeztethetett volna, ha van benne egy kis jóindulat, nem lehúzni közel 80000 Ft-tal. Ez az igazi gyökér, aki élvezi, ha megbüntethet valakit.
jún. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
A nyilvántartásuk szerint, amit a kocsijukból tudtak ellenőrizni, már tudták, hogy a kocsidon nincs műszaki. Most az a kérdésed, hogy egy elvileg magán területen, a kereskedésben, igazoltathattak-e? Mivel az oda vezető úton közlekedtél, igen. Miért 2X 39000 Ft? Mi volt a másik ok?
jún. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Biztos volt ott más is amiért 2 * büntetett.

Azt is írd már le.

jún. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

Jutalékos rendszer, ők is így dolgoznak.

Mondjuk figyelembe vehetnék, hogy nem egyszerű manapság bejutni egy szerelőhöz+műszaki vizsgára.

jún. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

#7: Mit kellene figyelembe venni?

A legnagyobb hulladékra is megadják két évre a műszakit, annyit idő csak elég lehet leszervezni a következőt

jún. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

#7 "nem egyszerű manapság bejutni egy szerelőhöz+műszaki vizsgára"

Ezt a kedves autótulajok is figyelembe vehetnék hogy nem 2 órával előtte kérni időpontot műszakira.

jún. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrök nem nagyon szoktak igazoltatni meg büntetni, ilyen közforgalomnak megnyitott, de alapvetően zárt jellegű magánterületen, mint pl. az építőanyag kereskedések általában. Ha csak ennyi, hogy a műszaki le van járva, akkor is inkább megvárják, míg végzel, és kijössz onnan, és akkor büntetnek.

Szóval szerintem is volt ott valami más is, amivel felhúztad az agyát a rendőrnek...

jún. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!