Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés
[link]

jún. 20. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy nem véletlenül lett hengerfejes, Az 1.4 TCe híresen sz@r.
jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A meghirdetett ár töredékéből orvosolni lehetne a hengerfej-problémát... Vajon miért adja el mégis?
jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet olyan rossz. Hobbi autónak szupi lehet. Alkudni kell és csumi. Mindennapi használatra nem vennék ilyet. Az egyes válaszait már nagyon unom, gondolom nem egyedül vagyok ezzel adminok.
jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Vettem már ilyen "hengerfejes" autót, na a hengerfej volt több esetben is a legjobb állapotban, meg a tömítése.

Több dugattyú+hengerfal viszont kuka volt.

Komplett motorcsere. :(

jún. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy valóban "csak" egy hengerfejfelújítás kell neki, így viszont anyagi ráfizetés az eladónak ilyen állapotában hirdetni, tehát valami nem kerek. Másik lehetőség, ahogy előttem írták, véres a torka, és kb. komplett motorgenerál kell neki. Akkor meg gtk. Az ilyeneket el kell engedni.

Nem azt mondom, hogy nem lehet jó üzletet csinálni hibás autó vásárlásával, de mezei vásárlónak minimális rá az esélye, ha nem akar lehúzni senkit és ő maga sem akar ráfizetni

jún. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem vennék használt autót.
jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mellőzném a bizniszt.
jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Projekt autónak jó lehet.
jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Felejtsd el! Csak jó állapotú, ellenőrizhető előéletű használt autót vegyél, amihez van korrekt szerelőd is. Ez túl kockázatos.
jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokan meglepődnének,ha megtudnák,hogy mennyi egy ilyen vagy hasonló autó motorfelújítása.Nekem az 1.6 os 16 éves autómra mondtak 1-1.5 milliós árat a motorfelújításra a szerelők.

Ez max.egy szerelőnek érné meg megvenni,aki magának megcsinálja.

jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!