Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kukásautó sofőr?

Baltaarcúu kérdése:

Kukásautó sofőr?

Figyelt kérdés

Milyen manapság ez a meló?

Fizetés, górék, kollegák, munkaidő?

Van C jogsim, de GKI nincs...



jún. 20. 13:16
 1/7 Mad Max2 ***** válasza:

Háát nem tudom.


Az tuti hogy nagyon kell kezdeni, ez már nagyon nem egy jó dolog.

+ eléggé büdös meló


Régen protekcióval lehetet csak bejutni, ma meg már lasszóval fogják a melósokat.

jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Reggel 6kor indulás a telepről, előtte ellenőrzés, átöltözés. Nálunk bruttó 350-ért kerestek embert, önkormányzati tulajdonú cégnél ennyit tudnak fizetni.
jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
75%
Ha tudsz németül, akkor Németországban már nettó 1700-1900 euró körül is kereshetsz vele. Osztrákban van ismerősöm akik kukásként melózik, igaz nem sofőr, de a nettó 1600 megvan neki így is.
jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És az FKF-nél?
jún. 20. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Igazából ez is egy meló, és nem is keresnek rosszul sem a kukások, sem pedig a sofőrök. Én mondjuk nem csinálnám (rosszul vagyok a rossz szagoktól), de állítólagosan jól keresnek. Szoktam látni álláshirdetéseket, akár itthoni akár külföldi állásokat, hogy keresnek söfőröket kukásautóra, vagy ami inkább gyakoribb, szemétszállításra. Az elvárás C és / vagy C+E kategóriás jogsi, GKI és tachográf kártya. Nekem is megvan a C-s jogsim, de nincsen GKI-m, sajnos.


Nálunk évek óta ugyanazok a kukások vannak és söfőrök, szoktam őket látni. Biztosan nem keresnek rosszul, mert ha nem fizetnék meg őket, akkor inkább bemennének gyárba 3 műszakba dolgozni.


"Fizetés, górék, kollegák, munkaidő?"


Nem mindegy hogy állami, önkormányzati vagy valamilyen külsős cég. Állami céghez nem éri meg menni dolgozni, mert nem fognak megfizetni. Akkor inkább valami külsős kisebb-nagyobb cég.


Górék, kollégák.... Ez egy nagyon buta kérdés, ugyanis helyenként változó. Emberek ők is, ahányan vannak annyi félék.


"Munkaidő"


A bejelentés is kétséges. Olyan helyre nem mennék dolgozni főállásban ilyen munkára, ahol nincsen meg a teljes 8 órás bejelentés, függetlenül attól, hogy esetleg 9 vagy 10 órát kellene dolgozni. Azt még lenyelem, de a bejelentés legyen meg.

jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
itt van egy facebookos hirdetés, br. 575.000-et kínálnak.
jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!