Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyesben nehezen gyorsul a...

Egyesben nehezen gyorsul a motor (Yamaha Dt 50 R 2004 utáni), mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Szög gyári a motor. Egyesben valahogy lassan gyorsul, ez főleg akkor történik meg mikor jól bemelegedett már. Tisztában vagyok vele hogy 50ccm-nél a gyors az relatív de ég és föld van aközött mikor még hideg vagy langyos. Próbáltam több technikát is (nagy gáz, gyors kuplung engedés, kis gáz, lassú kuplung engedés, ezek több kombinációja stb.), de mindegyiknek valahogy az a vége hogy zöld lámpánál 10-12-vel döcögök, leesik a fordulat és mintha befulladna. Persze később megjön az ereje és akkor megy mint az álom de szürreálisan hosszúnak érzem mire felpörög egyesben. Nem tudom hogy én vagyok béna és kezelem hülyén a motort vagy ez valami motorikus probléma. Volt már valakinek hasonló?

jún. 19. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert ez a kanyarban gyorsulós fajta.
jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!