Karbeena kérdése:
Adott egy hf 50-es kínai moped. Nem megy 40km fölé. Mit mire cserèljek rajta,hogy ez megváltozzon? Köszi szépen a válaszokat
Figyelt kérdés
2024. jún. 19. 08:22
1/2 anonim válasza:
probäld ki egy nyitott cdi-vel...
2/2 anonim válasza:
Inkább vegyél olyant ami gyorsabb! Kínai minőség mond valamit? Lehet, hogy , belepiszkálsz, költesz rá, utána meg széthullik, és tolhatod haza. Biztos megéri?
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!