Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 jó választás...

Peugeot 206 jó választás kezdő kocsinak? 22F ember számára?

Figyelt kérdés

Peugeot 206 1.6 109hp és 1.4 HDI


Kombi/ferdehátú kivitel.


1.milyen árban mozognak a vállalható és használható darabok. 1millió alatt lehet jót venni belőle?


2. Mennyire megbízható ez a 2 motor variáns


3. Tényleg városba és pályára is egyaránt jó a dízel motorja? Nem lesz baja a városi sűrű leállítástól? Valamint elég ereje van a 3-4 felnőtt szállítása 110-130as tempóval?



jún. 18. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

1. A korrektek 500.000-től vannak, 1 millióért a legszebbekből válogathatsz.

2. Mind a kettő megbízható, ha megkapta a törődést.

3. Jó az a dízel, nincs DPF nincs para 😉. Van ereje 150Nm azért nem vicc. Rommá pakolva is megfutja a 130-at és simán tartja is. Nem verseny autó, de azzal az 1.4 Hdi-vel a spúrolás a cél nem a lábrázó menés.

jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem Peugeot 307 van , Diesel 1.6

Első autóm igaz nagy , de megvagyok vele elégedve … az egyetlen hibájuk szerintem az elektorikai kapcsolok … irányjelző ha kap egy képet kattog gyorsan utána megjavul magától, az irányjelző kar meg ezek … hat hogy mondjam , nem a lég minőségibb dolgok benne .. viszont nem hagyott még cserben és nagyon szeretem 😊 22\L

jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:
Nekünk most 26 éves a 206 1.4 benzin. Nagyon nem volt gond vele. Egy bajusz kapcsolót kellett cserélni (index), viszont a hátsó híd az szériahibának mondható, egyszer cseréltük és most megint kellene, de már nem fogjuk. Ez látható is, terpesztenek a hátsó kerekek. Vásárlásnál erre figyelj.
jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

206 1.6 sw amit most találtam.

És hát "dögösebbnek" mutat mint a ferdehátú nekem. Jó vétel lenne?


[link]

jún. 22. 09:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!