Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire fogják ellopni a...

Mennyire fogják ellopni a robogómat ha kint parkolok vele egész este?

Figyelt kérdés
Az az alap koncepció, hogy busszal be meg ki járok pestre de városon belül már robogóval közlekednék.Csak nemtudom mennyire lehet ott hagyni vagy vannak e ilyen védetteb parkolóhyelyek ahol ott tudom hagyni estére.Ki szerint mennyire jó ötlet ez? Mert ahoz túl messze lakok hogy egy segédmotorral járjak be.

jún. 18. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
50-50
jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Akkor menj autóval.
jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyom kint az utcán, még nappal sem szívesen hosszabb időre. ( Nem robogó, motor)
jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Láttam vannak ilyen elkerített bekamerázott parkolóhelyek egy bérlet egy hónapra kb 10.000 onnan csak nem lopják el
jún. 18. 20:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ellopnák
jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Kamera? 100 forintos maszk, sapka.
jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyócker közepe? Valamelyik lepukkant bérház udvarán 80% nemzetiségi munkanélküliekkel?


Szerintem nem 50% hogy nem lopják el. Inkább csak 5% ..

jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ott lehet hagyni, de jól válaszd meg a helyet.

Bp nem olyan, mint egy vidéki nagyváros, ahol nekem 1 hétig bent volt a kulcs, ponyva nélkül.

jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Csak ugy hagyd ott hogy veszel egy jó biciklizárat és odazárod pl egy biciklitárolóhoz. Ne olcsó zárat vegyél hanem legalább egy Kryptonite evolution U lakatot vagy hasonlóra ruházz be.

Az este hosszu, ha valakinek kell az a robogó akkor orai lesznek hogy elvigye, főleg ha kifigyeli hogy minden este ugyan ott van a robogó.

Inkább őrzött parkolóba vidd el, az a biztos.

jún. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Így biztos nem az egészet viszik el.

Csak a robogó részét. A láncot ott hagyják.. 😄

jún. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!