Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen típusú csavar és anya...

Milyen típusú csavar és anya van az akkumulátor sarunál?

Figyelt kérdés

Egy széles, szögletes, lapos véggel ellátott csavar volt az akkumulátor sarunál.


Sajnos a párja eltört, és nem találok hasonló vastag csavart és anyát itthon. Milyen lehet ez és milyen méretek?


Milyen rögzítés lehet még alkalmas?



jún. 18. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
1000 forint egy saru ember...
jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1: de azt nem fogom tudni kicserélni, mert ügyetlen vagyok hozzá. Egy csavart még ki tudnék.
jún. 18. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Sima M menetes csavart beleraksz és kész. Átmenetileg jó lesz, amíg veszel egy új komplett sarut
jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen hagyományos fejű/végű csavar jó oda ami odafér és össze tudja húzni az akkusaru két részét-bármelyik csavarboltban vagy barkácsáruházban(obi,praktiker) lehet venni csavarokat minden méretben,darabra.

Most épp nincs akkusarum hogy megmérjem de emlékezetből kerestem olyan csavart,8mm-es és 13-as villáskulcs nyitja.

Bármi más is is lehet,gyártótól függ,vidd el a töröttet a boltba és tudni fogják.

jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 Tehát ahhoz elég ügyes vagy, hogy a lefogató csavart meghúzd, de ahhoz nem, hogy az új sarunak a csavarjait meghúzd? Mi a különbség? Miért nem megy a másik, mikor az egyik igen? Hogy így már összesen három csavart kell meghúznod egy helyett? [link]
jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen átmenő csavar jó lehet oda, ami összeszorítja a sarut. Ha kell, használj szélesebb alátétet! Nem űrtechnika ez. A legtöbb szervizben sem rohangálnának neked valami spéci "akkusaru csavar" utána, hanem beraknánk a helyére valamit, ami kéznél van. Nekem pl legutóbb a feszítőhüvelyes patentok belső műanyag stiftjét szórták el. Nem álltak neki megkeresni, se nem rendelgetni saját költségen aranyáron és várni a futárt. Behajtottak a műanyag patent közepébe egy lemezcsavart, "jól van az úgy" módon, a célnak megfelel.

Nem szoktam örülni az ilyen gányolásnak, de már hozzászoktam, fel vagyok rá készülve. Itthon van egy teljes készletem az autóhoz való össze gyári patentből, kupakokból, bilincsekből, rögzítőkből, meg egyéb biszbaszokból. Ha szervizben volt a kocsi, ahogy hazahoztam első dolgom mindig átnézni, hogy mi az amit pótolni kell. Sajnos mindig van valami.

jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bemész egy csavarboltba, megmutatod a törött csavart, hogy ilyen méretet kérsz és kb. 20 Ft-ért kapsz egy hasonló csavart, ami ugyanúgy össze fogja szorítani.
jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!