Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lejárt a jogosítványom?

Lejárt a jogosítványom?

Figyelt kérdés

2021.12.03.-án vizsgáztam kreszből

Azóta váltottam új oktatót

Azt mondta hogy jövő hónap 17.-ig érvényes mert hogy vírus volt

Így kiírt forgalmi vizsgára másodikára

És kértem tőle elsősegély tanfolyam anyagot is is mivel az lejárt beléptem az E-Titánba

Hogy megnézzem be tudok e lépni és azt írta hogy nem teljesítettem 24 hónapon belül a gyakorlati vizsgát így ha folytatni szeretném írjak az alábbi elérhetőségeken amin az előző iskolám adatai vannak

Felhívtam hogy mi ez azt mondta hogy csak forgalmi és az elsősegély vizsgát kell teljesítenem és kész

Rá kérdeztem arra hogy kell e kresz vizsgát újra tennem de azt mondta nem kell

Az utolsó órán pedig elkérte tőlem a vizsga díjat forgalmira 14eFt

Ma pedig a weboldalán látom hogy ennyi az elsősegély tanfolyam díja a forgalmié 11 szerintetek mit csináljak már nagyon elment a kedvem az egésztől



jún. 14. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

”Lejárt a jogosítványom?"

Soha nem is volt jogosítványod.

jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ehelyett már leírhattad volna 2x hogy

A sikeres kresz vizsgám alapján bele fértem-e a féléves hosszabbításba

Szerintem te se lennél nyugodt ha az oktatód már 30 órát vetetett veled feleslegesen és félre beszél telefonon

Ha arról kérdezel miért írja az E-titán

lejártnak 😁és nem tudod mástól kérdezni mivel az ővé az autósiskola is

jún. 14. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!