Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy műszaki vizsgabiztos (b...

Egy műszaki vizsgabiztos (b kategoria) mennyit keres?

Figyelt kérdés
Dolgozik valaki, ilyen munkakörben vagy van ismerőse, aki ebben dolgozik és tudja milyen bérsávban mozog a fizetés?

jún. 13. 19:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 De olyan melóhely nincs, hogy "műszaki vizsgabiztos". Akik ezeket csinálják, azok közben amúgy ugye tudod, hogy autó/motorszerelők? Nem azzal töltenek heti 40 órát,hogy csak vizsgáztatnak. Az csak egy kis extra.
jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11

Nem a 10-es vagyok, de felénk van olyan cég, amelyik csak vizsgáztatással foglalkozik. És az nem is időpontkérős fajta, hanem nagyüzemű műszakiztatás, mennek oda random a járművek és szép sorban futószalag-szerűen haladnak át a vizsgasoron.

Tehát nem autószerviz, amelyik a sok különféle szervizszolgáltatás mellett tud vizsgáztatni is.


(Láttam már álláshirdetést is amúgy tőlük pár éve, hogy műszaki vizsgáztatókat keresnek.)

jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
igen jól keres... de mire odajutsz hogy vizsgabiztos leszel... lehet 2x megőszülsz :D :D
jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Szerintem szép summát fölvesz.
jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Pár év autószerelői tapasztalat után meg lehet csinálni a tovabbképzést..
jún. 17. 12:43
 16/18 anonim ***** válasza:
pár év.... :D olyan 10 :D
jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
3 év tapasztalat kell ez a követelmény
jún. 17. 16:57
 18/18 anonim ***** válasza:

Láttam már huszon-éves vizsgabiztost is.

OKJ-s alapképzéssel nem lehet vizsgabiztos az illető, közép, vagy felsőfokú, autószereléshez köthető bizonyítvány, vagy diploma, 3 év szakmai gyakorlat, jogosítvány a jelentkezés feltétele.

Nem tudom mennyit kereshetnek, gyanús, hogy nincsenek túlfizetve, de nem is minimálbérért dolgoznak.

Vizsgabiztost vizsgaidőben még nem láttam szerelni, ha rendes, apróbb hibákat (pl izzócsere) a műhelyben dolgozó szerelő orvosol, azért ne bukjon az autó, de még az se kötelességük, viszont a vizsgabiztos a vizsgáztatással van elfoglalva, nem szerel

Más kérdés, hogy másodállásban lehet szerelő, de olyankor nincs vizsga.

júl. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!