Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Passat B5.5 2004 1.9 PDTDI...

VW Passat B5.5 2004 1.9 PDTDI 131le 4motion 6 sebesség, autópályán és városban külön-külön mi a legjobb sebesség?

Figyelt kérdés
Most vettem meg életem 2. autóját, és 1. dízelét. Az első egy szívó benzin 1.6 volt, és nekem teljesen idegen a dízel. Az érdekelne hogy városban, illetve pályán mi az a sebességtartomány a 6 sebességes öszkerékkel amivel a lehető legjobb fogyasztást tudom elérni? Még a 6. sebesség is fura, néha-néha el is felejtem hogy van. Ma megyek pályázni és érdekelne azért előtte ti hogyan használjátok mint városban, mint pályán/hosszú úton.

jún. 11. 04:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs erre egzakt válasz, lehetnek eltérések két ugyanolyan autónál is. Majd kitapasztalod.
jún. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez konstrukcióként teljesen eltérő. Nyilván a legnagyobb sebességi fokozat egy olyan sebesség tartományban amiben még nem erőlködik az autó. De ahogy előttem is írták ki kell tapasztalni.
jún. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!