Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia pegaso 660 trail 2006...

Aprilia pegaso 660 trail 2006 mekkora az olaj kapacitása?

Figyelt kérdés
jún. 9. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:

2,7 liter+0,2L az olajszűrőben

[link]

jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen tehát akkor 2.9 öntök bele vagy hogy, soha nem értem ezt a + az olaj szűrő 2decit
jún. 10. 06:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert pl az én mocim kézikönyve szerint minden második olajcserénél kellene csak olajszűrőt cserélni.

De így is úgyis meg kell venned a 3 litert 🙂

Amúgy az oldaldeknin nincs rajta az olajmennyiség?

jún. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs rajta mennyi megy bele, ez a gond, ezért nem tudom, de ha xt 660 blokkja van akkor elméletileg 3l menne bele de ezt a+ 0,2l nem értem, tehát 2,9 kéne bele önteni
jún. 10. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit görcsölsz ezen? Nem decire veszed az olajat hanem literes kiszerelésben, és úgyis látod a kémlelőablakban a szintet, lényeg, hogy 3 litert venned kell a cseréhez és kész.
jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs kémlelő ablak, 4l kiszerelésben van nem az a lényeg, hanem a kapacitás nem mindegy hogy 2,7-2,9 vagy 3l megy bele
jún. 10. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Aha. Egyáltalán letudod cserélni magad az olajat, ugyanis minden motoron van valamilyen szintellenőrző megoldás, még a Rigán is volt egy csavar, amit kitekertél a szint ellenőrzéséhez, és ha tudnád, hogy a betöltőnyílás kupakján ott a szintellenőrző pálca, akkor nem görcsölnél itt pár deci olajon. Azt egyáltalán tudod , hogy kell feltölteni? Vagy az lesz a következő kérdésed?
jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mivel a vázba öntöd az olajat és a kupakon csak akkor tudod megnézni a szinted ha már járt a motor ugyanis akkor kerül oda olaj így nehezen lehet leolvasni. Mert nem látod tisztán hogy min-maxon van ha fel csap az olaj odáig
jún. 10. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!