Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift vélemények?

Suzuki Swift vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Legelső autónak szeretnék venni egy Suzuki Swiftet. 2000-2001-es évjáratú autókat néztem, 1.3-as kivitelben. Mik a típushibái az autónak? Tudom, hogy a rozsdára kell nagyon odafigyelni és alaposan át kell nézni az autót vásárlásnál. A csapotthátút vagy a lépcsőshátút vegyem inkább szerintetek? Gondolom fogyasztásban nincs különbség.

jún. 9. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi az anyagi kereted nyugodtan vedd meg, veszíteni sokat nem veszítesz.Igen a rohadást, rozsdásodást nagyon nézd meg a küszöbök környékén. Ha kis szerencséd van kezdőként még mindig bevállalható, műszakilag nagyon stabil kis kocsik. Amik majd ezután következnek vélemények:Mozgó temető,legkisebb koccanáskor meghalsz Magyar szutyok,stb. ne törődj vele. Kicsit gyakorolsz, gyűjtesz és veszel kicsivel újabbat, és így tovább. Sok szerencsét!Ja, és nekem az egyterűek a szimpibbek.
jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jók, de nagyon sokan tudják ezt, így a jó állapotúakat nagyon gyorsan elkapkodják. Ezért én inkább facebook csoportokban érdeklődnék, azoktól akik még nem hirdették meg. Panasz nem lehet rá, ha jó állapotban van, karban van tartva, akkor a rozsda előbb eszi meg, mint hogy bármi komoly baja legyen. Sedan nagyobb egy csomagtartónyival, hogy ez kell-e neked majd eldöntöd.
jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazából azt vedd meg ami nincs szétrohadva.Mindegy milyen motorral szerelt vagy 4,5,3 ajtós.A lényeg, ne legyen rozsdás.Na ilyet lesz nehéz találni.Szinte mindegyik rohad.Azért kb.20 éve jött le az utolsó darab a futószalagról.
jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a célod vele.

Ha 1-2 évre csak gyakorolni, akkor vehetsz olyat is ami rohadt küszöbű, meg minden baja van, annyit még elmegy. Ha hosszabb távbra akkor viszont legyen hibátlan az alja, de azért 400 at is elkérnek majd, ha GLX akkor 500 at is.

Fogyasztás mindegy, az összes hasonló, pár deci különbség van csak az egyes kiadások között. Sedant nem venném mert nehezebben pakolható mint a kombi aminek teljesen felnyílik az alja. Amit kerülni kell: Érd- Érd parkváros, az mind cickány nepper!

jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak mellékesen megjegyzem,ezek annyira megbízhatóak,hogy pár éve Horvátországot is megjártam egy 1992-es 1.0 swift-el.Hiba nélkül teljesítette a távot,igaz az emelkedőkön nagyon szenvedett szegény.Szegényke szét volt már rohadva,így nem ment át a műszakin.De a motorja bírta a strapát.
jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1-esben felmegy a meredek hegyi utcákon is, mentem fel vele Csúcshegyre meg Zöldmálin is xd

Műszakin átmegy 20asért xd

jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ma 17:02 "Műszakin átmegy 20asért xd"Gondolom viccnek szántad, 20asért bicikli sem megy át a műszakin.
jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem a spanok azt állítják
jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz autó, fillérekből meg lehet venni és az alkatrész is olcsó hozzá, és eleve megbízható autó. Szóval ár szempontjából verhetetlen, viszont semmi más nincs benne ami miatt megérné ezt választani. Gyenge, szűkös, és karambol esetén olyan mint ha papírból lenne.
jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a 2005 utáni már egész jól kiküszöbölte ezeket a hibákat, de többe is kerül
jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!