Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogónál mennyire fontos,...

Robogónál mennyire fontos, hogy leérjen a lábam?

Figyelt kérdés

220 kilós nagy robogó. 500-600 közötti köbcenti.


Majdnem minden szempontból jóval biztonságosabb mint az alternatívák, amiket néztem…

Viszont 80 centi az ülésmagasság én meg 171-172 cm vagyok.

Ugyan még nem próbáltam, de szerintem nekem nem érne le a lábam.


Egy Harley Heritage Classicon kényelmesen leér, de az meg jó 100 kilóval nehezebb és sokkal nagyobb teljesítményű, nagyon nem vagyok kész egy olyan motorra.



jún. 9. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Harley Heritage Classic vagy 500 köbcentis robogó, az élet nagy kérdései.
jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Harleyt az üléspozíció/magasság miatt hoztam példának, hogy az pl. kényelmes és jó az én magasságomhoz… De az kb. 68 cm magas.
jún. 9. 07:56
 3/6 A kérdező kommentje:

Más szempontból meg nem ideális nekem, de ezt írtam.


Amúgy árban nagyon hasonló kategória az a motor és ez a robogó.

jún. 9. 07:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lefog érni. Én 171 centi vagyok, és ugyan lábujjhegyen, de a 89 centis ülésmagasságú supermotoról is leér a lábam, aminek azért keskeny az ülése, és a 83 centis túraendúrómról is aminek azért szélesebb, sőt ez utóbbiról még kényelmesebben is leér. Itt ugye kulcskérdés, az ülés szélessége, hogy mekkora terpesz enged, ha megállsz.

Az meg, mennyire fontos, hogy mindkét láb leérjen , az mindenki egyéni megítélése, ne más mondja meg neked, nekem mi a kényelmes.

jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha a jármű megválasztása attól függ, hogy leér-e a lábad, akkor ne motorozz.

A busz, a villamos sokkal biztonságosabb, még vezetni sem kell tudni.

jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem ér le a lábad, hogy gondoltad a megállást? Majd mindig eldőlsz, mint egy ló?
jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!