Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom nevemről leíratni...

Hogyan tudom nevemről leíratni a műszakis, forgalomba helyezett rossz autóm eladás nélkül?

Figyelt kérdés
Elromlott, nem akarok vele bajlódni tovább de eladni se akarom így. Hogyan tudnák megszabadulni tőle jogosan mert nevemen van és én nem akarok fizetni semmi kötelezőt.

jún. 8. 14:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen autó, de ha műszakis még és beindul, ha felteszed 70-150 ezer ft között, a telefonod 5 percenként fog csipogni és aznap megveszi egy kisebbségi, aki kipofozza majd és tovább adja.
jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz galibát, akkor leadod bontóban. Ha merészebb vagy, akkor meghirdeted marketplace-n, és reménykedsz, hogy valaki olyan viszi el, aki utána nem akarja majd hollóval kivájatni a szemed.
jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

11# vagyok. Bele kell írni az adásvételibe, hogy üzemképtelen az autó, motor-váltó, fődarab hibás, ennek tudatában ennyi az ára és a vevő vállalja mindenre a felelősséget.

Ha nem írják alá, annak nem kell eladni. Akár a hirdetésbe is bele lehet írni, hogy ne menjenek potyára.

jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!