Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom nevemről leíratni...

Hogyan tudom nevemről leíratni a műszakis, forgalomba helyezett rossz autóm eladás nélkül?

Figyelt kérdés
Elromlott, nem akarok vele bajlódni tovább de eladni se akarom így. Hogyan tudnák megszabadulni tőle jogosan mert nevemen van és én nem akarok fizetni semmi kötelezőt.

jún. 8. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Leadod bontóba, vagy eladod olcsón vagy ingyen.
jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Akkor csakis a bontó maradt.
jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bontóban leadod, bontási igazolást kérsz. Ezzel végleg ki lehet vonni a forgalomból. Nyilván az autót ilyenkor nem tarthatod meg, elbontásrakerül.
jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Milyen auto?

Mi a baja?

jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Van aki megveszi így is, donornak alkatrésznek stb. Ismerősnek a napokban vitték el a hengerfejes kocsiját, nem csináltatta meg,mert értékéhez képest lényegében gazdasági totálkáros.
jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

5-os


At is irattak?

jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#6 Azt én honnan tudjam,hogy téged atirattak-e? 🤣🤣
jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

7-es

Nagyon Béna vagy!

jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bontóba leadod.

Felhívsz egy bontót, megbeszélitek a részleteket, kijönnek, valószínűleg ingyen elviszik az autót trélerrel (sajnos pénzt esélyes, hogy nem adnak érte, ha nekik kell elszállítani...), meg az okmányait. Utóbbiakat pár nap múlva postai úton visszakapod egy bontási átvételi igazolással együtt.

Ezután a bontási igazolással, a forgalmival, a törzskönyvvel, meg a két rendszámtáblával bemész okmányirodába, leadod és kivonatod végleg a forgalomból. Majd ha megtörtént a kivonás, lemondod a kötelező biztosítást.

jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 Mondja az aki lusta ékezeteket használni! Mert ugye így egyből más értelme van a mondatnak. 🤣
jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!