Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 25 éves autóval hosszú útra?...

25 éves autóval hosszú útra? Lehet rá kötni valahol bizzosítást?

Figyelt kérdés
Van egy Audi A4B5 1999 1.9 tdi típusú autóm, idén mennénk vele nyaralni 1600 km oda 1600 km vissza. Egyik haverom azt mondja ez már ezer éves roncshalmaz adjam el, lefog benne minden kotlani. Viszont 3 éve megvan, beletettem több, mint 60 ezer km-t. Ezalatt akötelező vezérlés szettet cseréltem vízpumpával stb.-vel, ekkor ledobtuk a vízhűtőt is habár nem folyt belőle. Továbbá futóműbe kellett kormányművet, kormányösszekötőt, egyik féltengelyt cserélni na meg a fékeket, de az is kopó alkatrész. Olajat 10 ezrenként ledobtuk, nincs semmilyen rendellenes hangja. Le is kopogom soha nem hagyott ott sehol, elmerjek vele indulni? 20 évnél öregebb autóra nem lehet kötni biztosítást sehol?

jún. 6. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%
#9 Mint írtam a biztosítás átverés, látod. A szerelő sem lát bele a motorba az érzékelőkbe stb. A futóművet rendberakatja veled, nem fog kiszakadni a futómű, a kerék, nem szakad le a kipufogó, folyadékszintek rendben lesznek, nem fog felforrni a motor emiatt stb. ilyeneket tud megnézni. Azt hogy egy érzékelő bedöglik, azt csak a jó isten látja előre. Azt hogy egy fekvőrendőr leszakítja az olajteknőt azt sem látja előre.
jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
42%
1995 BMW-vel el mennék spanyolig és vissza..miről beszélsz?
jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem igazán lehet sajnos.... max ha OT-s az autó akkor vannak jobb lehetőségek.


De amúgy nem is hiszem, hogy érdemes ha jó állapotban van az autó.

Nekem 32 éves 1,5 millát futott mergám van de nem félek vele elindulni messzire mert én mér 12 éve hajtom és tudom mit csináltam meg, mi a jó, mi nem.... bár most elvileg majdnem minden jó.


Amúgy csak gondolj bele.

1 év alatt mész 10.000-et. Ha akkor sincs gond akkor a 2*1600 nem olyan vészes.

Persze gebasz bármikor előfordulhat, akár valami kis piti alkatrész meghibásodásával is.

Én inkább vinnék tartalék pár tízezer forintot és ha beüt a gebasz akkor ott helyben megcsináltatni... az is jó kis élmény :D

jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!