Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok, nektek bejönnek a...

Lányok, nektek bejönnek a chopper, cruiser motorok?

Figyelt kérdés

Nekem van cruiser, meg naked bike is. Mindkettőt imádom. Azt tűnt fel, hogy az utóbbi időben mindig azt a kérdést kapom meg a lány ismerőseimtől, hogy miért van ilyen papa motorom. Illetve, hogy a cruiser gáz, divatja múlt. Letűnt kornak megfelelő stílus. Nem tudom, kinek mi a véleménye ezzel kapcsolatban. Kívancsi vagyok. A szóban forgó motor egy Yamaha XV 1600. Ja, 29 éves srác vagyok. :D


[link]



jún. 4. 09:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Elfogadom. Én speciel 10 éve, mikor vettem egy motort emlékszem, hogy olyat akartam, ami jó kis csajozós gép lehet. Kövezzen, aki akar. Elfogadom. Fiatalság bolondság. 😅
jún. 4. 13:54
 12/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is tény, hogy krosszmotornál meg 100% funkció a lényeg.
jún. 4. 13:55
 13/14 anonim ***** válasza:
A funkció mindenképpen fontos egy krossznál ez tény! Ettől függetlenül kell, hogy alapból külsőre számomra vonzó legyen és kényelmes, különben nem veszem meg. Ha már ránézésre nekem nem tetszik akkor nem is kell. Lehet amúgy bármennyire jó.
jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem motorvásárlásnál az a fontos, hogy hol fogom használni, mire, aztán jön kb. fele-fele arányban, hogy mi tetszik és mit tud. Nálam pl. a körlámpa ütötte az ABS jelenlétét, de nem nagyon ajánlanám ezt a mentalitást másnak. 1800-as chopper meg tök menő, dögös, kényelmesebb is lenne az olykori autópályára, mint az én nakedem, de a pesti városi forgalomban meg semmi értelme - oda még az én nakedem is nagyobb és többet fogyaszt a kelleténél. Kompromisszumokat kell kötni, vagy több motort kell tartani. :)
jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!