Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok, nektek bejönnek a...

Lányok, nektek bejönnek a chopper, cruiser motorok?

Figyelt kérdés

Nekem van cruiser, meg naked bike is. Mindkettőt imádom. Azt tűnt fel, hogy az utóbbi időben mindig azt a kérdést kapom meg a lány ismerőseimtől, hogy miért van ilyen papa motorom. Illetve, hogy a cruiser gáz, divatja múlt. Letűnt kornak megfelelő stílus. Nem tudom, kinek mi a véleménye ezzel kapcsolatban. Kívancsi vagyok. A szóban forgó motor egy Yamaha XV 1600. Ja, 29 éves srác vagyok. :D


[link]



jún. 4. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Én inkább fordítva szoktam megközelíteni a kérdést, amelyik lánynak nem tetszik a tény, hogy motorozok, vagy nem tetszik neki a motorom, azzal nem foglalkozom. :)
jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Biztos, hogy nem olcsó egy ilyen, de én is inkább egy idős, szakállas pocakos férfit tudok elképzelni ezen. De ne foglalkozz vele.
jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmilyen motor nem tetszik, max jó esetben semleges, de inkább negatív.
jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

AMúgy mi a célod ezzel a kérdéssel??

Ha valamelyik csaj írná hogy tetszik , arra lecsapnál??

jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kíváncsiság. Van barátnőm. Tőle is hasonló választ kaptam. Kezdenek kikopni ezek a motorok az utakról és érdekel, hogy mi lehet mögötte. Ez lehet az egyik lehetséges ok. Azért valljuk be, hogy sok motoros, mikor motort vesz, igenis nézu azt, hogy tetszik-e a női nemnek.


Én úgy nőttem föl, hogy ezek a motorok, és furcsállom, hogy ekkorát fordult a világ. Mondjuk már a terepjáró is sportkocsi lesz lassan, szóval nem értem, miért lép meg ez a trend. :D

jún. 4. 13:36
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem kell minden mögé rosszat látni. Nyilván nem megyek oda egy random nőhöz az utcán, hogy szia tetszik a motorom. Az cringe. Ez a honlap arra van, hogy kérdezzünk. Hol itt a probléma? 😅
jún. 4. 13:38
 7/14 anonim ***** válasza:
#5 Én meg úgy nőttem fel, hogy a Triumph és társai, öregapánk motorjai, azok a motorok (meg a Simson is úgy néz ki). Nekem Honda nakedem van, de direkt körlámpásat kerestem belőle. De ne hidd, hogy a chopper kikopik, nekem egy 21 éves ismerősöm is Honda choppert hajt, viszi maga mögött sokszor a csaját, imádják. Alacsonyabb motoros nők körében meg külön népszerű, hogy choppert vesznek.
jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Ez a honlap arra van, hogy kérdezzünk." Erre szoktuk azt mondani, hogy a hülye kérdés sem baj, választ is adunk rá, de el kell mellé viselni egy kis cikizést.
jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pasiként nem teljesen értek egyet. Én magamnak vettem motort. (125-ös 2t korsszenduro). Tehát az volt a lényeg, hogy nekem tetszen és tudja azt amit elvárok tőle. Az hogy meg egyik másiknak tetszik az csak egy plussz. De amúgy meg jól néz ki a motorod. Kicsit olyan mint aki autóban veteránozik.
jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Azért valljuk be, hogy sok motoros, mikor motort vesz, igenis nézu azt, hogy tetszik-e a női nemnek." A "sok" egy elég relatív fogalom, lehet, hogy sok motoros ezt nézi, de az a "sok" a motorosoknak csak a szánalmas kisebbsége, nyugodj meg.
jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!