Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tétel kihúzása után van...

Tétel kihúzása után van lehetőség a szerencsés vizsgaút jegyzetét átnézni forgalmi vizsga előtt?

Figyelt kérdés

Tehát van egy kis lapom (vagy telefonba elmentve sms), kihúzom és míg kisétálunk az autóhoz, elővehetem-e. Kell-e takargatnom vagy akár nyíltan is nézhetem (nyilván telefont könnyebb lenne, mert azt hazudom, csak az órát néztem meg).


Ugye csak rákukkantani kell, hogy rögtön beugorjanak a csomópontok, tehát nem bámulnám 20 mp-ig sem.


jún. 2. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

De miért kellene? Nincsenek kint táblák?


Attól még, hogy nem tudod a konkrét útvonalat, mindenhol jártál korábban az órák alatt. Ugyanúgy mondja az oktató, mint órán, hogy mikor merre.

Ha nem megy akkor mindenki (még a saját is) érdekében jobb ha megbuksz

jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikeresen vizsgázol, utána csak a vizsgaútvonalakat fogod járni?
jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én azt sem tudom, mik a vizsgaútvonalak. Annyit tudok, hogy Csepel, illetve 2-3 tétel esetében autópàlya is. Legutóbb kint volt egy 30-as tábla olyan helyen, ahol eddig nem. Szerintem hülyeség puskàt írni.
jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Meglett a jogsi. Amennyit szívtam orvositól és kreszjelentkezéstől kezdve szinte mindennel, úgy a forgalmi napja megérdemelt ajándék volt.
jún. 8. 11:50
 15/16 anonim ***** válasza:
Szuper. De remélem nem akarsz vezetni ha csak egy leírás alapján tudtál végigmenni az útvonalon
jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én nem is húztam tételt. 😅
jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!