Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tétel kihúzása után van...

Tétel kihúzása után van lehetőség a szerencsés vizsgaút jegyzetét átnézni forgalmi vizsga előtt?

Figyelt kérdés

Tehát van egy kis lapom (vagy telefonba elmentve sms), kihúzom és míg kisétálunk az autóhoz, elővehetem-e. Kell-e takargatnom vagy akár nyíltan is nézhetem (nyilván telefont könnyebb lenne, mert azt hazudom, csak az órát néztem meg).


Ugye csak rákukkantani kell, hogy rögtön beugorjanak a csomópontok, tehát nem bámulnám 20 mp-ig sem.


jún. 2. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vezetni akarsz, vagy magolni? Ha magolás nélkül nem megy, akkor ne menj még vizsgázni. Nem a vizsgaútvonalat kell tudni, hanem vezetni kell tudni. Ez nem egy iskolai matek dolgozat, ahol az 1-es rossz dolog. Ha itt buksz meg, az jó dolog. Nincs annál rosszabb, ha úgy szerzed meg a jogsit, hogy nem is tudsz rendesen vezetni. Abból kizárólag baj származik. És SOKKAL nagyobb baj, mint az, hogy veszel még 5-10 pótórát. Jobban jársz a bukással, hidd el, mint egy esetleges emberöléssel. Tanulj meg vezetni úgy, hogy ne kelljenek jegyzetek.
jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell lejegyzetelni egy vizsgautat?
jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hogy beugorjon hogy x helyen mi a sebessegkorlat es honnan kezdodnek a jobbkezesek. Melyik savba mikor valtsak stb.
jún. 2. 18:16
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miután beszálltunk az autóba, azután húztam ki a tételt.
jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogom megérteni ezeket a vizsgaútvonalas parázásokat, talán mert 3 kategóriára van jogsim, és soha nem követtünk semmiféle vizsgaútvonalat, és az oktató se mondta, hogy épp X számú útvonalon megyünk, hanem mentünk össze-vissza a városban. Vizsgán meg totál másfele, mert bedugult a város.
jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor neked még tényleg nem kéne vizsgáznod.

A sebességkorlátos táblák mindenhol kint vannak. Azt fölösleges leírnod. A jobbkezes utcát fel KELL tudnod ismerni ha már autóban ülsz. Ha ezt nem ismered fel inkább ne vezess. Mi az, hogy melyik sávba mikor kell váltani?? Mondják, hogy mikor merre menj. Tudom sok helyen eléggé kopott a felfestés, de kb. el lehet igazodni melyik sávból merre lehet menni. Plusz a forgalmasabb helyeken tábla is figyelmeztet ezekre.

Szerintem te még nagyon nem vagy alkalmas a közlekedésre.

Mi lesz akkor ha meglesz a jogsid és menni akarsz valahova? Előtte végigsétálod az utat és felírsz mindent? Az autóval való közlekedés nem arról szól, hogy egy itiner alapján megyünk.

jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 krwkco ***** válasza:
46%

"Tétel kihúzása után van lehetőség a szerencsés vizsgaút jegyzetét átnézni forgalmi vizsga előtt?"

Ha az ember puskát ír, akkor általában nem is kell megnéznie. Mert már az összeíráskor megjegyzi, amit kell.

jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve az egy óriási könnyítés a vizsgához, hogy vannak vizsgaútvonalak. Az igazi az lenne, ha beülne a vizsgabiztos, és arra navigálna, amerre épp kedve van. Egyébként meg, ha már úgyis sokat vezettél a vizsgaútvonalakon, akkor kell legyen helyismereted, ami azt jelenti, hogy fejből tudod, mi hol van adott környéken. Én nem ajánlom, hogy jegyzetet nézz hozzá, mert a mindennapos közlekedés is arról fog szólni hogy fejből kell mennie mindennek. Ha van helyismereted, akkor az is fejből megy, ha nincs, akkor a kresz szabályok szerinti közlekedés is fejből kell menjen.

Hogy van-e lehetőség átnézni tételhúzás után a jegyzeteidet, azt nem tudom. Én anno nem írtam jegyzetet az útvonalakhoz, eszembe sem jutott ilyesmi. De szerintem ez is ugyanolyan vizsga, mint bármilyek másik, ahol nem veheted elő a tankönyvet, sem a jegyzeteidet, sem a google nem lehet a barátod, mert fejből kell tudnod mindent.

jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdező! Néha elmentünk a városban ügyeket intézni. A vizsgabiztos mondta, nem én: Sokkal jobban vezetek idegen helyen, mint az útvonalakon.


Egyébként amikor bejelentkezel, az onban már a vizsga. Igazolod magad, írásba adod, hogy biztonságis közlekedésre alkalmas állapotban vagy. Irány a kocsi. Elindulás előtti ellenőrzés, fékpróba, és már mentek is.

Egyébként nekem soha nem mondta az oktató, melyik útvonalon megyünk. Így a száma sem mondott volna semmit.

És ne az emlékezetedre hagyatkozz soha, hanem láss, és reagálj rá.

A stop tábla ma is ott lesz, mint tegnap. De más közlekedők.

jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Általában azokon az útvonalakon jártunk ami benne van a vizsgaútvonalban.

Nem is láttam hányás az enyém.

Nagyjából tudtam hol merre érdemes menni.

jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!