Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót választanátok?

Melyik autót választanátok?

Figyelt kérdés

Új céges autót kapok.


Golf Variant (eTSI)

Vagy

Skoda Octavia Combi (TDI)


a lehetőségek.


Az üzemanyag illetve fogyasztás kevésbé releváns mert a cég fizeti, a szervizt is, úgyhogy inkább a komfort, dizájn, stb számítanak egy hölgy esetében. :)

Melyik a praktikusabb, kényelmesebb, hasznosabb?


jún. 1. 15:38
A kérdező szavazást indított:
Octavia kombi
Golf Variant
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Városba a Golf, pályára az Octavia. Még ha nem is kell félned, hogy agyon nyúzod a dízelt városban, kellemesebb a lágy hibrid benzines. Pályára meg minden szempontból egyértelműen dízel.

Egyébként nagyon hasonló autók, az Octavia egy picit nagyobb.

jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Mindegy.
jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Egyértelműen mindig kényelmesebb, kellemesebb, jobb a nagyobb méretű autó. Hisz a nagy autó hosszú utakra van tervezve, oda pedig fontos a kényelem, a csönd stb. hogy ne fáradjon el az ember 100 km után. Csak városi használatra viszont nem ajánlott a sok környezetvédelmi dolog miatt.
jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Skoda, nekem most is az van, és nyáron jön a facelift Octavia helyette.

A Golf szerintem valami iszonyat ronda lett.


Mondjuk azt nem egészen értem, hogy lehet, hogy eTSI vs. TDI van a palettán.

Octavia 1.4TSI mild hibrid szerintem a nyerő most

jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 sajnos a cég car policy-jében így van megadva, hogy ezek a lehetőségek. Nem valaszthatok üzemanyag típust.
jún. 2. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5: Gratula a HR-nek :) Látom másol sem ülnek értelmes emberek ilyen pozícióban...

Egyébként még azt lehet akkor megnézni, hogy miylen felszereltség, esetleg van-e olyan dolog egyikben-másikban, ami neked érdekes lehet.

4-5 éves ciklus alatt egyiknek sem lesz számottevő baja, bármelyiket is választod. Azt már cska meg tudják mondani melyik felszereltségi szintről van szó, konfigurátorban megnézed mi van abban a szintben, ha nem tudják megmondani. Design meg ízlés kérdése.

A méreteket szintén meg tudod nézni katalógusból melyik mekkora stb. Vagy szimplán menj be egy-egy szalonba aztán ülj bele mindkettőbe.


#4

jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!